Skocz do zawartości

1 listopada kto schował już rower do szafy


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Cajtek78 napisał:

Dobry ciuch i można jeździć

Przy obecnych temperaturach rzędu 13-14°C to nawet za bardzo dobrych ciuchów nie trzeba - w niedzielę +8°C na mtb i tylko cienka koszulka termoaktywna na długi rękaw plus kurtka softshelowa w zupełności wystarczyła (ze względu na zimny wiatr dodatkowo buff pod kask), dzisiaj +13°C na niby-gravelu i ten sam zestaw na górę (lecz bez buffa na głowie) i upocony jak koń po Wielkiej Pardubickiej ?

IMG_20221109_154000_copy_1193x1584.thumb.jpg.d313e739339cceea6385f69bf28a1ca3.jpg

Odnośnik do komentarza

@Cajtek78 to Spark RC Team Red model 2022? Przepiękny rower, jak zobaczyłem go w salonie w tym czerwonym kolorze to już wiedziałem co chcę kupić ?. Niestety brak tego modelu w rozmiarze XL, można czekać do przyszłego roku ale cena prawie 25 tyś. Koniec końców zarezerwowany mam Spark 930 Wakame Green. Kolor może nie taki jaskrawy jak Twój, bo to bardziej wojskowa zieleń, ale uważam że do tego roweru pasuje.

 

Pogoda ostatnio taka, że rower sam pcha się do jazdy. Problem tylko taki że błyskawicznie się robi zimno jak słońce zaczyna zachodzić, ale przynajmniej popularne ścieżki są pustawe więc można zjechać z dróg publicznych.

IMG_0895.jpg

Odnośnik do komentarza

@damianKr Tak, to Spark RC Team Red 2022... Kupowałem go we wrześniu już z rabatem Kolor hmmm, wszystkim co go widzą się podoba, bo na żywo to ogień, ale szczerze połowałem na czarny...Niestety Lkę znalazłem tylko czerwoną, powoli się przyzwyczaimy do koloru Na rocznik 2023 nie chciałem czekać, zero szansy na rabat i drożej niż rocznik 2022... Kilka rzeczy już zmieniłem, a na wiosnę jeszcze w planie zmiana kół. fe6f6be3f2eb429ebb8f1c5c22d7c029.jpg20fbb24c19a841cecaa78f0f5fbb774f.jpg

Odnośnik do komentarza

Mój czarny diabeł :) Obecnie drugi rower.

Spec Chisel Expert 2018 1x, 11,0 kg bez pedałów na dętkach w rozmiarze L. Wystawiłem z musu na sprzedaż za trochę zawyżoną cenę ale jak tylko nam coś z innych aukcji zejdzie to go wycofam bo wcale nie chcę sprzedawać :)

Jakby co to tu wszystko co sprzedajemy:
https://www.olx.pl/d/oferty/uzytkownik/2wC8W/

311501266_5703396773016566_7428748981757

Odnośnik do komentarza
Cytat

Mój czarny diabeł ? Obecnie drugi rower.

Bardzo ładna maszyna. Jeden z ładniejszych HT jakie widziałem. Malowanie wygląda fajnie, mój poprzedni Addict 40 miał podobne czyli ciemna zieleń z dużym jaskrawym napisem SCOTT.

Cytat

A na południu dzisiaj również ciepłe, suche leśne popołudnie i powrót nocą do sypialni. Razem 63 km

To Wolski, Tyniecki czy jeszcze coś innego? Piękne te lasy w okolicy Krakowa, dopiero teraz jak ściągnąłem TrailForks i zacząłem się tym interesować to widzę ile tego wszystkiego jest do jazdy. Ja mieszkam bardziej na południe, niedaleko Bonarki i ostatnio wyczaiłem, że blisko mnie jest np. Las Krzyszkowicki gdzie również jest kilka tras na TrailForks.

Niestety wszystkie miejscówki muszą poczekać na MTB, miesiąc temu chciałem Wolski zwiedzić swoim crossem, tak więc wleciały opony SMART SAM i wjechałem o strony ul. Jodłowej. Była 7 rano, mgła i morko. Po wjeździe w Wolski zauważyłem że szlaki są pokryte grubą warstwą mokrych liści. Wjechać jakoś się kawałem wtoczyłem, ale zjazd był kiepski, rowerem rzucało strasznie na korzeniach. Najgorsze jest to że przez liście nie było ich widać więc żadnych szans na ominięcie. Tak więc pierwsze spotkanie w Wolskich raczej kiepskie ?. Teraz jak potrzebuję jakiś offroad na możliwości crossa to jadę w okolice Pychowic, od strony Zakrzówka wiedzie fajna ścieżka przez łąki i lasy i praktycznie można dojechać aż do samego lasu Tynieckiego.

Cytat

Niestety Lkę znalazłem tylko czerwoną, powoli się przyzwyczaimy do koloru emoji1787.png

Kolor jest naprawdę przepiękny na żywo miażdży. Jest tylko jedna wada, ale to pewnie tylko moja przypadłość. Jak zobaczyłem tego świecącego czerwonego Sparka w salonie to wiedziałem, że będę chciał go trzymać w garażu wypolerowanego i świecącego bo tak ładnie wyglądał :). A ta zgniła zieleń w Spark 930 wakame green to aż się prosi żeby go upier***** błotem ??.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, damianKr napisał:

To Wolski, Tyniecki czy jeszcze coś innego? Piękne te lasy w okolicy Krakowa, dopiero teraz jak ściągnąłem TrailForks i zacząłem się tym interesować to widzę ile tego wszystkiego jest do jazdy. Ja mieszkam bardziej na południe, niedaleko Bonarki

Wolski. Tu masz encyklopedię tras wokół miasta (i w ogóle na całą Polskę). Na 1-2 godzinne wypady przed zmrokiem blisko bonarki masz fantastyczny teren wokół kamieniołomu Liban/ Kopiec Kraka.

https://www.trailforks.com/region/poland/?activitytype=1&z=9.0&lat=50.12421&lon=19.72528

Na mokre liście + korzenie żadna opona Cię nie uratuje. Przy ostrym hamowaniu tracisz przyczepność, koło się blokuje (chyba, że masz ABS ? ). 

Na weekend, jeśli pogoda się utrzyma latamy na Słowacji - Malino Brdo k. Liptowskiego.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Kolor jest naprawdę przepiękny na żywo miażdży. Jest tylko jedna wada, ale to pewnie tylko moja przypadłość. Jak zobaczyłem tego świecącego czerwonego Sparka w salonie to wiedziałem, że będę chciał go trzymać w garażu wypolerowanego i świecącego bo tak ładnie wyglądał :). A ta zgniła zieleń w Spark 930 wakame green to aż się prosi żeby go upier***** błotem .



Haha, nie no jak na czerwień to ładny, ale ja jakoś lubię czarny kolor... Czarne auto etc... Najlepsze, że jak polowałem na gravel'a to też szukałem czarnego, a wpadł hmmm miodowy

Dlatego MTB stwierdziłem, że już musi być czarny...a tu klops

Tu mój poprzedni "Czarnuch":2adeb6553344ecb60f237c667ace4bd6.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...