Jaki rower kupić do konkretnej kwoty?

Witam Cię w cyklu wpisów „Jaki rower kupić?„. W zestawieniach jakie przygotowałem, zebrałem najciekawsze rowery, jakie udało mi się znaleźć w zadanym przedziale cenowym. Ceny jakie podaję są katalogowe, z tego względu, że podlegają one znacznym wahaniom, zwłaszcza na wyprzedażach starszych roczników. Przy prawie każdym rowerze znajdziesz link, który pomoże Ci w sprawdzeniu aktualnej kwoty, jaką trzeba wydać na konkretny rower.

Rowery podzieliłem na kilka najpopularniejszych grup: górskie, trekkingowe, miejskie, szosowe oraz fitnessowe. Pojawiają się tam też rowery przełajowe oraz górskie z pełną amortyzacją. Zestawienia będę starał się co roku odświeżać, tak by były zawsze aktualne.

Jeżeli masz jakieś techniczne pytania odnośnie wyboru roweru, śmiało zadaj je w komentarzu do jednego z poniższych wpisów. Staram się w miarę możliwości czasowych odpowiedzieć na każde z nich. Jeśli chcesz poznać moją opinię o rowerach, które masz na oku, wybierz 2-3 z nich, takie które najbardziej Ci się podobają i też napisz w komentarzu. Zapraszam również na rowerowe forum dyskusyjne.

Jaki rower kupić do 1000 1500 2000 złotych
fot. Ian Sane

Wpisy z serii Jaki rower kupić:

1. Rowery do 1000 złotych

2. Rowery do 1500 złotych

3. Rowery do 2000 złotych

4. Rowery do 2500 złotych

5. Rowery do 3000 złotych

6. Rowery do 4000 złotych

7. Jaki rower kupić dla dziecka

8. Przydatna strona do wyszukiwania najlepszej ceny roweru

 

Inne przydatne wpisy z tej serii:

9. Jak wybrać rozmiar ramy roweru

10. Na co zwrócić uwagę przy zakupie roweru

11. Jaki rower kupić: górski, trekkingowy czy crossowy

12. Jaki rower kupić? Pytanie od czytelniczki

13. Jak taniej kupić rower?

14. Jak kupić używany rower

15. Spis wszystkich tekstów na blogu

16. Rowerowe Forum Dyskusyjne, na którym można pogadać o wyborze roweruAby napisać komentarz pod wpisem, nie musisz się rejestrować! Wystarczy, że podasz swoją nazwę i e-mail oraz zaznaczysz ptaszkiem "Wolę pisać jako gość". Trzeba odhaczyć jeszcze dwa okienka od góry, gdzie zgadzacie się na przetwarzanie Waszych danych. Zapraszam do komentowania - odpisuję na wszystkie pytania, nawet w starych wpisach.