Skocz do zawartości

Rower MTB do 5000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Oba są szpetne ? w XC100 ta nieproporcjonalna rura i biały amortyzator oraz gigantyczny napis czynią z roweru paskudę. Gdy mialam w domu oba - XC100 i Expl 540, to ten drugi zdecydowanie chwytał mnie za oczy. Ale starałam się nie sugerować wyglądem. Nie dziwię się jednak ludziom, którzy przeglądają zdjęcia w necie i na ich podstawie odrzucają XC100 i 120. Szkoda, Decathlon mógłby coś poprawić w tym zakresie - kolorystyka, zmiana czcionki i już dużo by to dało.

Odnośnik do komentarza

A mnie się kolor XC100 podoba, kombinacja z białym amorem też jest ok, ale nie mogę przeżyć tych jasnozielonych wstawek.

Jakiś tydzień temu zamówiłem zresztą XC100, czekam na dostawę. Dzisiaj jak się dowiedziałem że XC120 jest na grubej promocji, to zrobiło mi się trochę żal. Ale jak popatrzyłem na ten tandetny żarówiasty czerwony, to mi przeszło ?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Nimia napisał(a):

Oba są szpetne ? w XC100 ta nieproporcjonalna rura i biały amortyzator oraz gigantyczny napis czynią z roweru paskudę. Gdy mialam w domu oba - XC100 i Expl 540, to ten drugi zdecydowanie chwytał mnie za oczy. Ale starałam się nie sugerować wyglądem. Nie dziwię się jednak ludziom, którzy przeglądają zdjęcia w necie i na ich podstawie odrzucają XC100 i 120. Szkoda, Decathlon mógłby coś poprawić w tym zakresie - kolorystyka, zmiana czcionki i już dużo by to dało.

Masz na myśli dolną szeroką rurkę? Jeśli tak, to na samym początku też się zastanawiałem o kij chodzi, że jest taka szeroka. Ma jednak super plus, możesz jeździć w mtb bez okularów, rama robi za błotnik i chroni oczy przed różnego rodzaju świństwem. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jajacek napisał(a):

Mogliby chociaż ze dwa kolory zrobić. Ten XC 100 w takim ładnym niebieskim a ten XC 120 w oczojebnym niestety :) Powinni dać możliwość wyboru. Z kolei w XC 100 kretyński IMO pomysł z biały amorem zamiast z czarnym. Daltonista tym zarządza :)

Pełna zgoda, one są po prostu brzydkie, a rower powinien się też po prostu podobać.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Nimia napisał(a):

???

Mam błotniki.

ja nie jestem fanem błotników w mtb. W terenach w których jeżdżę często łapię gałęzie. Nie potrafię sobie wyobrazić błotnika, który by nie był zagrożony kolizją z patykiem i by działał lepiej niż ta rurka dolna w RR. Na youtube jest między innymi film z przejazdu Michała Topora na mistrzostwach polski w enduro, gdzie jakby nie błotnik to by zdobył tytuł mistrza polski w enduro. Na początku zjazdu błoto czy patyk zahaczyły o błotnik i przedni błotnik wlazł mu w przednie koło. Do tytułu mistrza polski na tamtym przejeździe brakowało mu 0,1 sekundy. 
Ale ja jestem facetem, dla mnie wszystko co praktyczne jest piękne, przykładem tego może być, że miesiąc temu kupiłem dacię z 2016 roku ? Nie są to złe auta. Ja mam Dustera po liftingu 1 generacji, w środku wykonany mega plastikowo i nie wygląda jakby był z 2016 roku, jako drugie auto mamy hyundaia i30 z 2018 roku i hyundai wygląda jakby był minimum 10 lat młodszy w środku. My na dustera się decydowaliśmy bo chcemy jechać na wakacje na objazd w okolicy Albani, Macedonii, Bułgarii, chcemy objechać kraje zjeżdżając z głównych dróg, do tego może się przydać napęd na 4 koła i większy prześwit a nic w podobnej półce cenowej nie oferowało 4x4, w takim wieku, takiej bezawaryjności i takich kosztach eksploatacji. No ale ja to facet, wszystko co praktyczne wydaje się piękne ? 
 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Oskarr napisał(a):

Ale ja jestem facetem, dla mnie wszystko co praktyczne jest piękne, przykładem tego może być, że miesiąc temu kupiłem dacię z 2016 roku ? Nie są to złe auta. Ja mam Dustera po liftingu 1 generacji, w środku wykonany mega plastikowo i nie wygląda jakby był z 2016 roku, jako drugie auto mamy hyundaia i30 z 2018 roku i hyundai wygląda jakby był minimum 10 lat młodszy w środku. My na dustera się decydowaliśmy bo chcemy jechać na wakacje na objazd w okolicy Albani, Macedonii, Bułgarii, chcemy objechać kraje zjeżdżając z głównych dróg, do tego może się przydać napęd na 4 koła i większy prześwit a nic w podobnej półce cenowej nie oferowało 4x4, w takim wieku, takiej bezawaryjności i takich kosztach eksploatacji. No ale ja to facet, wszystko co praktyczne wydaje się piękne ? 
 

A po ile taki Duster chodzi i ile to pali? Nasz trener ma Dacię Logana kombi, którą używaliśmy na wyścigi. Jest to shit ale jedzie i mało pali bo jest zagazowany. Pali jakieś 4,5l. W środku nie ma tragedii. Ale nie chciałbym nim jechać więcej niż 3h. Miałem kiedyś Nissana Almerę i szczerze mówiąc dużo lepszy nie był. Natomiast taki Auris kombi hybryda co to teraz się Corolla nazywa to był bardzo fajny samochód ale to już zupełnie inne pieniądze. Jak jechałem za peletonem to palił ze 3,5l. W tej Dacii zepsuło się wszystko co tylko mogło. Jakość tragedia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...