Skocz do zawartości

Chcę kupić rower :0


Rekomendowane odpowiedzi

Haha pośmiałam się ale jakoś z tą fobią trzeba żyć :) Rodzina też już się przyzwyczaiła, natomiast w sklepach robią czasami dziwne oczy a mój mąż się śmieje od razu jak widzi że się zastanawiam jak sprzedawca mi coś gorąco poleca to on już wie jakie będzie moje ostatnie pytanie: a niebieskich nia macie? 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy zwróciłaś na to uwagę, ale rowery które podlinkowałaś (3 z 4) nie mają amortyzatorów (Cannondale'a Traila nie ma co rozważać) i należą do tzw. rowerów "fitness", przy czym Trek i Cannondale Quick są bardziej crossowe a Giant szosowy. Wydaje mi się, że najbardziej do Twoich zastosowań nadają się Trek i Cannondale Quick. Te rowery są do jazdy po asfalcie, ścieżkach rowerowych i ewentualnie ubitych, suchych ścieżkach w parku/lesie (ale tutaj to już ostrożnie). 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy zwróciłaś na to uwagę, ale rowery które podlinkowałaś (3 z 4) nie mają amortyzatorów (Cannondale'a Traila nie ma co rozważać) i należą do tzw. rowerów "fitness", przy czym Trek i Cannondale Quick są bardziej crossowe a Giant szosowy. Wydaje mi się, że najbardziej do Twoich zastosowań nadają się Trek i Cannondale Quick. Te rowery są do jazdy po asfalcie, ścieżkach rowerowych i ewentualnie ubitych, suchych ścieżkach w parku/lesie (ale tutaj to już ostrożnie).

Pytanie czy carbonowy widelec nie będzie lepszy od amortyzatora stosowanego w Crossa, który najprawdopodobniej będzie 65mm. Karbonowe są popularne w przełajach i gravelach więc z nierównościami muszą sobie radzić, do tego już na starcie są sporo lżejsze.

 

Wysłane z mojego TA-1024 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Tak i nie - na tanich uginaczach w MTB i crossie nie wiedziałam, co to ból nadgarstków, natomiast odkąd mam szosę z karbonowym widelcem, wiem już doskonale ;)

 

Ja bym jeszcze chciała się upewnić, @Olu, znaczy, że obojętnie jaki ten niebieski? Bo z jednej strony odrzucasz granatowy (co mnie nie dziwi), a z drugiej podrzucasz kolor morski (co mnie już nieco dziwi). Czyli rozumiem, że może być wszystko, byle jasne: turkus, błękit, cyjan, lazur? Tak w ogóle można jeszcze szukać kolor: mint, generalnie jest on bardziej zielony, ale zdarza się, że bardziej wpada w niebieski.

Odnośnik do komentarza

Jeśli kolor jest głównym kryterium wyboru to znajdź po prostu najdroższy możliwy rower w Twoim ulubionym kolorze. Będzie na pewno dobry :)

 

+1 :)

 

Całe szczęście że rozróżniam tylko że 3 kolory i może ze 3 odcienie. Dałem ostatnio młodemu jakąś moją kurtkę. Mówię że żółta. A on na to że nie żółta tylko odblaskowa. Ja mówię że nie ma takiego koloru. A on na to że jakiego koloru jest kamizelka ochronna jaką się zakłada wymieniając oponę w samochodzie? Odblaskowego :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...