Skocz do zawartości

Chcę kupić rower :0


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani dziękuję bardzo za wszystkie linki, rowery są śliczne - zwłaszcza te turkusowe ale nie wiem gdzie miałabym takie dostać.

U nas w pipidówie co się zwie Kwidzyn jest salon Rometa - z tych nic mi się nie widzi raczej i 3 sklepy w którym było parę Kelysów, kilka Meridy.

 

Z tych co mi proponowano z katalogu tylko ten mi się spodobał w miarę kolorystycznie, choć sztytem marzeń to on nie jest.

https://salon-rowerowy.pl/mtb-women-kobiece/39121-rower-kross-lea-80-2018-przeglad-i-transport-gratis.html

Sprzedający go sprowadzi i zobaczymy czy pasuje mi.

Najbliżej mam Gdańsk do poszukiwań innych ewentualnie w Grudziądzu bym zerknęła.

Odnośnik do komentarza
Z tych co mi proponowano z katalogu tylko ten mi się spodobał w miarę kolorystycznie, choć sztytem marzeń to on nie jest.

https://salon-rowerowy.pl/mtb-women-kobiece/39121-rower-kross-lea-80-2018-przeglad-i-transport-gratis.html

Sprzedający go sprowadzi i zobaczymy czy pasuje mi.

Technicznie Lea całkiem niezła, nawet zwróciłam na nią uwagę i szukałam innego umaszczenia, ale niestety Kross nie pomyślał o koneserkach ;)

 

Jeśli miałabyś jechać gdzieś dalej, to warto najpierw zrobić rekonesans mailowo-telefoniczny i ewentualnie tam też zapytać, czy coś mogliby sprowadzić. Nie wiem jak Marlin, ale takiego Cube'a powinni mieć w zasięgu.

Odnośnik do komentarza

Póki miałam MTB, jeździłam wyłącznie na 1,75 i je sobie chwalę (zwłaszcza semi-slicki, czyli takie z klockami po bokach, a na środku bardzo leciutki bieżniczek). Wiadome, że 35c to nie będą i pewnie zawrotnych prędkości nie osiągniesz, ale z drugiej strony nie o to przecież w tej zabawie idzie, a szersze opony dużo lepiej amortyzują, jednocześnie zaś nie tworzą aż takich oporów toczenia, żeby przy regularnej jeździe mieć powody do narzekania. Dodatkowo mocno docenia się je na piaskach (nie plażach, ale już nawet przy grubości 1cm), szutrach, żwirkach czy nawet leśnej ubitej drodze.

 

A wiesz może, jakie opony miał ten rower męża, na którym jeździłaś dotychczas? I czy był to cross czy MTB, czy coś jeszcze innego?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gratuluje zakupu, fajny rower. Ale sądziłem, że wybierzesz coś bardziej niebieskiego :)

 

Wybrałabym z chęcią ale wygrał rozsądek i wolałam na lepszym osprzęcie. 

Do tego Krossa nie zapałałam od razu miłością  :rolleyes:  ale im dłużej mam go w domu tym bardziej się przekonuje, w końcu nie chciałabym wyglądać jak smerfetka a jak się domyślacie dodatki też wybrałam niebieskie (to silniejsze ode mnie) no i bluzę z Brubecka wybrałam taką http://allegro.pl/bluza-sportowa-brubeck-fitness-m-ie8-i7007939910.html?snapshot=MjAxOC0wMi0yMVQxMDo1MTozNi4zNTdaO2J1eWVyOzM3ZDk2NmMxMTdiOTc4ZTE3NzY5Nzk5YWI0ZGQ5NjU2OWNkMGIyNjg0MzE4MWVkYzk1OTIyYzc0ODc4NzM1Mjc%3D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...