Skocz do zawartości

MTB solidny, rekreacyjny, pod przyczepkę


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Bonnum napisał(a):

Pełna zgoda, @jajacek ma zdecydowanie rację że zawsze warto kupić porządny produkt, niezależnie o czym mówimy, tak samo jak @krix ma rację że od pewnego momentu zwiększenie budżetu nie daje już proporcjonalnie większych korzyści. 

 

3 godziny temu, jajacek napisał(a):

Z drugiej strony spójrz na to co pisał @oscar1994 o swojej rodzinie i dziewczynie. Jak kupili sobie przyzwoite rowery to wkręcił się ojciec, mama, dziewczyna i brat.|

Panowie, a ten Attention to już jest tym przyzwoitym rowerem, żeby dało się wkręcić w wyższy poziom? ? Zakładając, że mu zamontuję hamulce Deorkowe. Pytam, bo zamierzam kupic sobie i żonie.

@oscar1994 Co takiego kupiłeś? Czytałem Twoje posty, ale teraz nie pamiętam, co to było dokładnie.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, jajacek napisał(a):

Uważam że pomimo braku sztywnej osi, z heblami Deore osiągnie już poziom przyzwoitości ?

 

Godzinę temu, Bonnum napisał(a):

Tak, Attention jest już pierwszym przyzwoitym rowerem CUBE'a

Jeśli Jacek klepie, a Bonnum potwierdza, to jedna opcja pewniak ? 

Odnośnik do komentarza

Teraz czas na wątek poboczny ?

Z tym moim wymaganiem co do rekreacyjnej pozycji na sportowym rowerze to musieliście mieć dużą dozę cierpliwości, jak do upartego nowicjusza ? 

Mogę dać analogiczny przykład. Ponieważ jestem (obecnie niezawodowym) muzykiem i niewiele, ale jakieś tam numery się nagrało w życiu (i bardzo rzadko leci to w jakimś publicznym radio) to jakieś doświadczenie mam. No więc, jak ktoś siedzi w gitarach, albo nawet nie bardzo, to na pewno wie - umownie można powiedzieć, że są Fendery i Gibsony ? To oczywiście duże uproszczenie, ale zasadniczo sprawa się to do konstrukcji gitary, która ma grać delikatnie, "cienko" i bluesowo albo ciepło, grubo i rockowo.

No więc wyobrażam sobie forum gitarzystów, gdzie przychodzi taki gość jak ja, który całe życie grał na Fenderze i naczytał się na tymże forum, że Gibsony dają niezłe mięcho. Kupuje więc sobie takiego i zaczyna narzekać, że jak gra ulubiony utwór Dire Straits, to mu nie brzmi  ?  

A to jak poruszyłem temat grania, to może wrzucę jeden link ze swojego grania, może nie złamię etykiety forumowej -Nieście chwałę, mocarze. To taka płyta z numerami polskiej poezji staropolskiej

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krix napisał(a):

Cube Reaction C:62 właśnie pojechał do Niemiec. Zobaczymy, czy przyjmą. Jak ktoś zainteresowany, pytać na bike-discount. 
Jeszcze pożegnalna fotka emoji846.png
 

0c7db288ebcf70c3d346ea666bddc699.jpg

Jeżeli nie przekroczyłeś terminu 14 dni od odbioru do zgłoszenia zwrotu to nie mogą nie przyjąć. Co najwyżej mogą potrącić jakąś kwotę ze zwrotu w przypadku jakiegoś uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jajacek napisał(a):

Muzyk-kolarz? Jestem na tak? Zajebiste! Na muzyce się nie znam bo mi słoń nadepnął na ucho ? Z mojego punktu widzenia szkockie kobzy, folk, metal i Rammstein ?

Może jakiś cover folkowy zrobicie? To mój ulubiony:
https://www.youtube.com/watch?v=e4Ao-iNPPUc

 

Świetny numer ten folkowy! Gość fajnie gar na tej mandolinie, aż idę poćwiczyć prawą rękę i piórkowanie ? Dzięki za ciepłe słowa!

Teraz nagrywam (tym razem na basie) płytę metal-doom folkową, jest świetna, ale niełatwa, taka średniowieczna. Materiał niestety nie mój ? tylko tego wokalisty, co śpiewa w Pospolitym. Chociaż bas przynajmniej daje mi wymyślać ? Znalazł fajnych muzyków folkowych w U.K. - dudziarza, lirę korbową, flety i inne. Tutaj jeden z numerów  Hymn do ziemi Leci czasem w 3PR w audycji Ossowskiego. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, krix napisał(a):

A to jak poruszyłem temat grania, to może wrzucę jeden link ze swojego grania, może nie złamię etykiety forumowej -Nieście chwałę, mocarze. To taka płyta z numerami polskiej poezji staropolskiej

Super!

13 godzin temu, jajacek napisał(a):


Może jakiś cover folkowy zrobicie? To mój ulubiony:
https://www.youtube.com/watch?v=e4Ao-iNPPUc

 

Mamy podobne gusta widzę ?

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, krix napisał(a):

(...)

No więc wyobrażam sobie forum gitarzystów, gdzie przychodzi taki gość jak ja, który całe życie grał na Fenderze i naczytał się na tymże forum, że Gibsony dają niezłe mięcho. Kupuje więc sobie takiego i zaczyna narzekać, że jak gra ulubiony utwór Dire Straits, to mu nie brzmi  ? 
(...)

Za to tutaj nikt nie będzie polecał wyklejania całego wnętrza złotą folią czy innych podkładek antywibracyjnych pod kable ?

21 godzin temu, jajacek napisał(a):

Muzyk-kolarz? Jestem na tak? Zajebiste! Na muzyce się nie znam bo mi słoń nadepnął na ucho :) Z mojego punktu widzenia szkockie kobzy, folk, metal i Rammstein :)
(...)

To w takim zestawieniu aż się prosi o: https://www.youtube.com/watch?v=a5xSxGhlHfc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...