Skocz do zawartości

krix

Użytkownicy
  • Postów

    648
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

4 462 wyświetleń profilu

Osiągnięcia krix

Stały bywalec

Stały bywalec (3/4)

  1. Uzupełniam opis: Są to koła dwukomorowe, TR. Waga Tył: 148 mm x 12 mm, waga 1.35 kg Przód: 110 m x 15 mm, waga 1.22 kg
  2. Nowa wersja ogłoszenia z aktywnąopcją Kup przez OLX Koła mogę dowieźć w okolice Rybnika albo Tarnowa https://www.olx.pl/d/oferta/kola-mtb-29-rockrider-expl-540-CID767-ID1akjIh.html?bs=olx_pro_listing
  3. Cześć 🙂 Sprzedam prakrltycznie nowe koła z roweru mojej żony MTB 29" ściągnięte z roweru Rockrider EXPL 540. Mają przebieg 25 km po asfalcie. W jednym miejscu mała obcierka (jest na zdjęciu), poza tym ideał. Można oglądać, przymierzyć, przyjechać. Kraków, okolice Olszy. https://www.olx.pl/d/oferta/kola-mtb-29-rockrider-expl-540-CID767-ID1aaAqJ.html
  4. Ja będę miał swoje z Expl 540 do sprzedania - komplet, (prawie) nowe - mają 50 km po asfalcie. Cena pewnie ok 450 za oba (taka cena chyba w porządku, co?) Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  5. Sunringle Duroc przednie się kończą (na ten moment). Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  6. Juz założyłem XT. Sam odpowietrzyłem. Wkrótce relacja Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  7. Jeet cały wątek o RR 540. Ma tysiące stron. Spróbuj tam wrzucić pytanie, będzie logiczna kontynuacja. Ja też tam dopiszę coś od siebie w ramach swoich obserwacji nt tego modelu, mam dwa takie rowery, aktualnie je modyfikuję, i ciągle wisi mi kilka tematów, jak mi sie udało coś zrobić przy nim - np jaki bagażnik pasuje albo inna kiera w ramach podwyższenia pozycji rowerzysty. Przepraszam że nie wrzuciłem wcześniej informacji, wracam na forum i postanawiam postować częściej :) Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  8. Oj tak :) Dzięki za dobre słowo! Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  9. Ja to samo. Ale teraz pauza od 2 lat. Zbyt kosztowne hobby czasowe. W pewnym momencie sporadyczna transmisja w jakimś publicznym radio nie rekomompensuje ogromu pracy, jeśli nie jest się kawalerem i ma się bardzo ograniczony budżet czasowy Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  10. Kolejny doping... Jestem pod wrażeniem. Ja przy dzieciach nie mam czasu, o gitarze zapomniałem... Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  11. Gratulacje! Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  12. Pierwsze słyszę o takim przypadku. Obstawiam, że wystarczy wymienić manetkę przerzutki, bo obecna jest po prostu zmieniająca na opak. Chyba że jest na niej jakiś przełącznik. Inna opcja - na kierownicy jest odwrotnie założona manetka. Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  13. Też gratuluję. Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  14. Trzeba. Mobilizujecie mnie takimi relacjami. Aktualnie nie mam czasu na takie regularne ćwiczenie. Co nie jest dobre. Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  15. Ale nie rozumiem..Masz go już? Dopiero kupujesz? Namierzyłeś? Nie ma go w sklepach chyba, tylko resztki na OLX. Może Ski Team.. Tak, poznaję ten model, to jest sprzed 2 lat, miałem go dodanego do koszyka nawet kiedyś ;) Jedno z najładniejszych moim zdaniem malowań. Jest na lepszym amorze Judy Silver chyba i 2x. Teraz Attention zszedł na psy. Gorszy osprzęt, cena ta sama Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...