Jeet cały wątek o RR 540. Ma tysiące stron. Spróbuj tam wrzucić pytanie, będzie logiczna kontynuacja. Ja też tam dopiszę coś od siebie w ramach swoich obserwacji nt tego modelu, mam dwa takie rowery, aktualnie je modyfikuję, i ciągle wisi mi kilka tematów, jak mi sie udało coś zrobić przy nim - np jaki bagażnik pasuje albo inna kiera w ramach podwyższenia pozycji rowerzysty. Przepraszam że nie wrzuciłem wcześniej informacji, wracam na forum i postanawiam postować częściej :) Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka