Stalowa rama na rurkach Tange - ja bym brał, bo tyle to sama rama kosztuje - ale ja jestem fanem stalowych ram 😉
Tu Zielony F16 pokazuje podobne Rondo https://www.youtube-nocookie.com/embed/bfElVDC4jrk?playlist=bfElVDC4jrk&autoplay=1&iv_load_policy=3&loop=1&start=
Osprzęt i hamulce mocno takie sobie - raczej do zmiany w przyszłości na hydraulikę.
Tak na szybko to widzę jeden mankament - niski stack (Ruut M - 557mm vs Kross Esker M - 578mm)
https://rondo.cc/ruut-st2,478,pl?_gl=1*thtro8*_up*MQ..*_ga*MTcyODkxMjk4MC4xNzgwOTg4MTAz*_ga_SERHZ7JFT4*czE3ODA5ODgxMDEkbzEkZzAkdDE3ODA5ODgyMTgkajYwJGwwJGgw
@Parowkaman ile masz wzrostu i jaki przekrok ?
Jeżeli kierownica będzie za nisko to mostek na + (lub zmiana na 0 stopni) i zmiana kierownicy na wersję ze wzniosem.
Coś w tym stylu https://www.centrumrowerowe.pl/kierownica-gravelowa-controltech-cls-fl16-gravel-riser-pd49372/?v_Id=264685
Pewnym ograniczeniem jest też szerokość opony jaka wejdzie, wg producenta 700x40 (pewnie 700x42 też da radę). Na miasto, szosę, szuterki i leśne drogi pożarowe wystarczy.