Skocz do zawartości

Specialized Chisel- fajne promo :-)


Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, jajacek napisał(a):

To ceny w hurcie w DE? Ja spojrzałem na ceny detal w PL. Hamulce M6100 najtaniej w PL ok. 100 Euro.

Nie zupełnie w hurcie tylko przy sprzedaży na szt i z vat. W hurcie trzeba kupić pack zbiorczy.

Hamulce m6100 bez tarcz w PL juz jakieś 370zł widziałem ale pudełkowe. Wersje OEM zaczynają się pojawiać chyba i w PL ale sprzedają to z bardzo dużym narzutem.

24 minuty temu, Greg29 napisał(a):

@mike21 często poluję na jakieś fajne oferty na kleinanzeigen.de, odpowiedniku naszego olx i jakoś nigdy nie widziałem markowych kierownic za 2,5 eur. Ostatnio kupiłem kierownicę grawelową cube z mostkiem za 14 eur i uważałem to za okazję. Siodła podstawowych modeli fizik czy specialized bridge sport można trafić od 20-40 eur z demontażu. Lepsze modele znacznie droższe, min. 50 eur. Judy silver od 70-80 eur, judy gold od 100-110 eur. Jak tak wywalasz te judy silver na śmietnik to możesz mi podesłać jakiś, będzie lepszy niż mój suntour 😁

 

Bo to oferty nie z dystrybucji dla producentów rowerów tylko z 4. ręki. Jak bym napisał ile naprawdę kosztuje amortyzator suntoura np. taki raidon to nikt by nie uwierzył. Wspomnę tylko, że stosunek ceny sklepowej/detalicznej do dystrybucyjnej jest mniej więcej taki jak chińskich ram z alibaby do ram (często tych samych ;)) oferowanych pod brandami producentów w dystr. detalicznej.

Odnośnik do komentarza

Sklep jest jak najbardziej ok, potwierdzliśmy Ci to w wątku. Przy takich okazjach nie ma co za długo myśleć niestety, bo szybko się kończą.
2 ch moich znajomych cieszy się już rowerami, a 3ci pluje sobie w brodę, bo za długo się zastanawiał

PS. Teraz, przy obecnych cenach i ciekawych promocjach to bym chyba roweru w PL nie kupował...
Przykład:

https://www.staterabikes.de/p/cervelo-caledonia-shimano-105-di2-128682

Zobacz za ile najtaniej ten rower u nas znajdziesz
Żałuję tylko, że nie ma mojego rozmiaru...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jajacek napisał(a):

Ja tak robisz to kup manetkę XT. Ma funkcję Instant Release, której SLX nie ma i warto za to dopłacić.

Manetke mam kupioną XT bo kiedyś mi właśnie tak radziłeś do mojego roweru więc ona pójdzie do owego roweru żony a dla siebie przy okazji innego zamówienia dobrałem manetke XTR za 49E więc kupiłem bardziej z ciekawości i okazyjnej ceny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...