Skocz do zawartości

Specialized Chisel- fajne promo :-)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.12.2023 o 22:59, jajacek napisał(a):

Ja to bym tak kalkulował:
Judy Gold 1100 zł
Koła Speca - używki prawie nowe, ściągnięte z roweru chodzą bez tarcz i opon po 500. Za tyle sprzedawałem. Nówki bym powiedział że 800 z tarczami i jakby nie było bardzo dobrymi oponami.
Kiera - 100
Mostek - 100
Sztyca - 50
Siodło - 250
Heble Sram Level w detalu 400
Napęd z korbą, łańcuchem i kasetą - 1000
RAZEM = 3800
Więc rama wychodzi 300 zł. Dałbym bez wahania 1000 albo może i 1500 zł za tę ramę. 
Więc sorry ale Twoja kalkulacja @mike21 jest słaba i się kupy nie trzyma. Przy nowym rowerze trzeba liczyć ceny detal.

pomijam czy udałoby się faktycznie w sensownym czasie odsprzedać te fanty z chisel'a za te kwoty

5 godzin temu, jajacek napisał(a):

Z  wysyłkowych Radon Jealous AL 9.0 za 1500 Euro jest bardzo dobrze skonfigurowany. Niewiele droższy, za 1700 Euro jest Radon Jealous AL 10.0 na Foxie, napędzie XT, heblach XT i lepszych kołach. Waży 11.0 kg. Mam zbliżoną konfigurację w swoim rowerze.

ale sam się zastanawiam czy byłby sens kupowania chisel'a, odsprzedaż fantów i wsadzenie osprzętu w stylu AL 10 czy zdecydowanie lepiej kupić od razu gotowca od radon 🤔 @jajacek co sądzisz ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Rozmiar M znów jest za 3460 i tym razem się skusiłem. Ale przy okazji zrobiłem sobie niezły dylemat. Czy tego wiosną sprzedać z jakimś zyskiem, jak się skończą promocje, czy go zostawić i sprzedać gravela, którego b. lubię. Tyle, że sytuacja osobista mi się zmieniła i nie mam już czasu na wielogodzinne jazdy. Teraz mogę tylko pośmigać 1,5 godziny po lesie zbytnio nie oddalając się od domu. I tu chyba MTB by się lepiej sprawdził. Miałem ostatnio okazję pojeździć po lesie Cube Attention I byłem zachwycony, dużo przyjemniej niż gravelem. Ale gravel też ma swoje mocne strony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...