Skocz do zawartości

Specialized Chisel- fajne promo :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś to już tutaj wrzucał i czy to dobry dział, ale są bardzo fajne promocje na Speca Chisela. W tej cenie to deal petarda, dostawa za free:

Na Sram SX z amorem RockShox Judy Silver :

https://www.tradeinn.com/bikeinn/pl/specialized-chisel-ht-29-sx-2022-składane-rowery-elektryczne/138267699/p?queryID=fa18101f71adf3fe5c2c2141a63132a0&buscador_search

Na Sram NX z amorem RockShox Judy Gold :

https://www.tradeinn.com/bikeinn/pl/specialized-chisel-ht-comp-29-nx-2022-składane-rowery-elektryczne/138267700/p?queryID=fa18101f71adf3fe5c2c2141a63132a0&buscador_search

Odnośnik do komentarza
  • Cajtek78 zmienił(a) tytuł na Specialized Chisel- fajne promo :-)

Zyski: 1 pokój w którym zrobiliśmy rowerownię, brak ciągłego brzęczenia i narzekania że wszystko pobrudzone rowerami. Od czasu rozwodu przybyły nam 3 szosy, 1 MTB, 1 przełajo-gravel i porządny trenażer :). Muszę natomiast oszklić balkon i tam zrobić rowerownię. Swiatło mam już wyprowadzone. A balkon duży 11x1,8 m2. Więc miejsca na rowery sporo.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mike21 napisał(a):

Tak patrze na te oferty i stwierdzam... ta rama nie jest warta 4k bo reszta dodatków to śmietnik (dosłownie - wyrzucamy takie rzeczy jak judy, tanie koła speca czy hamlce sram level 😉 ).

Ja to bym tak kalkulował:
Judy Gold 1100 zł
Koła Speca - używki prawie nowe, ściągnięte z roweru chodzą bez tarcz i opon po 500. Za tyle sprzedawałem. Nówki bym powiedział że 800 z tarczami i jakby nie było bardzo dobrymi oponami.
Kiera - 100
Mostek - 100
Sztyca - 50
Siodło - 250
Heble Sram Level w detalu 400
Napęd z korbą, łańcuchem i kasetą - 1000
RAZEM = 3800
Więc rama wychodzi 300 zł. Dałbym bez wahania 1000 albo może i 1500 zł za tę ramę. 
Więc sorry ale Twoja kalkulacja @mike21 jest słaba i się kupy nie trzyma. Przy nowym rowerze trzeba liczyć ceny detal.

Odnośnik do komentarza

Ja mam trochę inny punkt widzenia 😉

Judy gold nowa (gw 2 lata nieprzycieta) 120-150EUR, judy silver 60-80EUR  (ale silvery jak wspomniałem nieużywane, z demontażu często lądują na śmietniku)

Fabrycznie nowy komplet swissów X1900 spline 25 boost to koszt 139EUR z vat...

Kierowce i mostki to sprawa groszowa - od 2,5EUR za przyzwoitą (markową) kiewrownicę 760x15 i około 6-10EUR za mostek (oczywiście nowe).

Siodło 😉 za 250? to mozna wybierać w modelach fizik

Nowe hamulce deore m6100 to koszt 27-30EUR w zależności czy przód/tył.  SRAMy jakoś nigdy mnie nie ciagnęly ale z ciekawości po świętach zajrzę ile u naszego dostawcy.

Napędy SX/NX kijem bym tego nie dotknąl ale też rzucę przy okazji okiem ile to kosztuje.

Odnośnik do komentarza

@mike21 często poluję na jakieś fajne oferty na kleinanzeigen.de, odpowiedniku naszego olx i jakoś nigdy nie widziałem markowych kierownic za 2,5 eur. Ostatnio kupiłem kierownicę grawelową cube z mostkiem za 14 eur i uważałem to za okazję. Siodła podstawowych modeli fizik czy specialized bridge sport można trafić od 20-40 eur z demontażu. Lepsze modele znacznie droższe, min. 50 eur. Judy silver od 70-80 eur, judy gold od 100-110 eur. Jak tak wywalasz te judy silver na śmietnik to możesz mi podesłać jakiś, będzie lepszy niż mój suntour 😁

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...