Skocz do zawartości

Black Friday 2023


Rekomendowane odpowiedzi

Black Friday zbliża się dużymi krokami. Co tam planujecie kupić?

Ja potrzebuję:
Nowe spodenki z dobrą wkładką, bo moje mi się pokończyły
Jakąś dobrą koszulkę z merino na zimę. Mój młody ma Brubeck i zachwala.
Ogrzewane wkładki do butów, pewnie z Ali Express
Krótkie rękawiczki też mi się skończyły
Wcześnie się ciemno robi i o ile mam dobrą lampkę na tył, o tyle na przód mój Chińczyk z diodą Cree trochę mi się już znudził. Podoba mi się Specialized Flux ale cena chora. Więc coś podobnego, chińskiego w obudowie z alu by się przydało.
Moje buty SPD też dogorywają i przydałyby się jakieś nowe.
Mostek Antishock do gravela
Może jakieś okulary z fotochromami

Mój syn powiedział że chce sobie kupić najwyższy model spodenek Assosa i Garmina 1040.
 

Odnośnik do komentarza

Mnie chodzą po głowie obręcze alu RaceFace. Mostek od RF zakupiłem we środę (w tajemnicy przed żonką). Niestety, jakieś do tego dobre piasty oraz  przeplecenie ich zostawiam na gwiazdkę, może na początek sezonu.

Manetka z kolorową dźwignią  do sztycy RACE FACE Turbine R 1x. Bluza z długim rękawem. Kask chroniący potylicę.

Edytowane przez ram
.
Odnośnik do komentarza

Ze swej steony dorzucę niemiecki bike24 oraz brytyjskie crc/wiggle (od 50EUR do PL za darmo (nie licząc gabarytów) i cło/vat po ich stronie jest). Tylko uwaga - z tych ostatnich oradzam zakup zawieszeniówki oraz kola/obręcze raczej zamawiajcie osobno bo potrafią do pudełka z kołem nasypać luzem innych gratów i koła przychodzą zmasakrowane.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ostatnio nabyłem siodełko prologo stn 143 dimension w niezłej cenie na stronie " r2-bike", miałem problemy z zamówieniem, płatność kartą nie wychodziła, udało mi się przez serwis przelewy24 jednak płatność i zamówienie  nie zostało zarejestrowana w mojej historii zamówień. Musiałem się kontaktować z sklepem, co też było trudne bo próbowałem trzema drogami. W sumie jestem zadowolony, paczka przyszła szybko

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.10.2023 o 09:39, mataman napisał(a):

Co poniektórzy odradzają teraz zamawianie tam czegokolwiek w obawie, że paczka nie dotrze.

Dlatego najlepiej płacić za zakupy w necie kartą. VISA i Mastercard zapewniają chargeback na wypadek właśnie takich sytuacji.

https://roweroweporady.pl/upadek-sklepu-rowerowego-biura-podrozy-jak-odzyskac-pieniadze/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To jest deal!
Karbonowe koła 1500 za 1500 :)

Koła karbonowe Rodi z Boost na piastach z ratchet, który jest podobno kompatybilny z DT Swiss, Waga realna 1505 gramów z taśmą tubeless. Dziś ważyłem bo mam takie teraz w domu. Koła były przeznaczone do rowerów Ghost i mają nierzucające się w oczy naklejki Ghost. Szerokośc wewnętrzna prawie 27 mm, mierzone moją suwmiarką. Piasty jak wynika z researchu to Formula. 28 szprych tył/przód.

Komplet kół RODI Carbon Disc - CentrumRowerowe.pl

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...