Skocz do zawartości

Buty na rower(nie mam pedałów spd)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, APZ napisał(a):

Moja praktyka wskazuje, że cywilne buty wcale tak szybko nie niszczą się, gdy są piny w platformach. Przy jeździe rekreacyjnej+. 
Używam cywilnych butów, raczej starszych, bo chciałem je zniszczyć i wyrzucić, ale nie chcą się zniszczyć. 

U mnie podobnie, doniszczam po prostu w ten sposób buty trekkingowe (zimą) a trampko-podobne latem. I czytając ten wątek zastanawiam się czy coś w ten sposób tracę?

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.05.2023 o 19:35, zlatan55 napisał(a):

A macie do polecenia buty do platform tak do 300 zł?

Jak napisałem wcześniej ja kupiłem O'Neal Sender Pro w promocji za 26 eur ale byłem napalony na Pearl Izumi X-Alp Launch bo mi się podobały wizualnie. W cenie ok. 300 zł powinieneś znaleźć coś z butów O'Neal, Leatt, może jakieś Giro ale raczej będą to modele sznurowane. W Decu widzę teraz promocję na O'Neall Pinned za 309 zł https://www.decathlon.pl/p/_/R-p-1228f886-436e-4fe4-bfc9-ff113a892403

Odnośnik do komentarza

Dzięki za polecenia, popatrzę. Mnie się podobają Five Ten, ale już trochę więcej kosztują.

A jeszcze mam pytanie, czy w takich butach da się dość wygodnie chodzić i czy to ich nie zużywa jakoś szybciej? Czasami jadę gdzieś na kilka dni i mam dzień przerwy od jazdy, na spacerowanie i zwiedzanie, i trochę nie uśmiecha mi się wożenie drugiej pary butów.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, wentura napisał(a):

Przez wiele miesięcy na MTB i szosie używałem butów Adidas Terrex Swift Solo

Już na początku wątku wspomniałem o tych butach, że wielu ich używa na mtb. Dodatkowo są to tak zwane buty podejściowe, więc chodzenie w nich też powinno być wygodne. Czytałem też, że jak adidas przejął five teny to wypuścił serię tych butów z podeszwą stealth jak w five tenach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...