Skocz do zawartości

Giant Anyroad 2, dla przyjaciół: GravElle


Rekomendowane odpowiedzi

@dawidm, uwierz mi, że z tymi rozmiarówkami naprawdę jest ciężko. Znaleźć szosę na mnie to nie to samo, co znaleźć szosę 54/56. Jeśli do tego weźmiemy pod uwagę, że mam dość sprecyzowane oczekiwania, a przy tym blokuje mnie portfel, to wcale nie jest takie hop, siup. Nie jest sztuką iść do sklepu i wywalić 3,5k za aluminiową ramę, Clarisa i obręczowe hamulce, podczas gdy za tyle można kupić pełny karbon na Tiagrze.

 

Koła sprzedałam razem z rowerem. Nie były mi kompletnie do niczego potrzebne, a świetnie podniosły cenę całości :)

Odnośnik do komentarza

Jak trochę na nim pojeżdżę i zdecyduję, czy zasługuje na dział "nasze rowery", czy jedynie "testy" ;)

Na razie mam zrobione dopiero 220km, a testowanie jest nieco utrudnione, bo nie biorę go na rajdy (na razie jeden, ale jak się uda pogoda, w niedzielę będzie drugi, a początkiem września następny) ani kiedy pojawia się ryzyko opadów deszczu.

Możliwe także, że jak znajdę dłuższą chwilę napiszę jeszcze słówko o Leksie, bo trochę po macoszemu ją traktuję, że niby drugi rower, a jednak coraz mocniej wkupia się w moje łaski ;)

Odnośnik do komentarza

Dlatego właśnie nie piszę co i rusz nowego tematu, bo po co ludziom w głowach mieszać. Numerem jeden był Anyroad, ale się nie sprawdził. Teraz testuję rasową szosę, o której się chwilowo głośno nie wypowiadam.

Natomiast Lexa to rower na niepogodę oraz tam, gdzie jest narażony na mniejsze lub większe uszkodzenia czy nawet kradzież. I on akurat sprawdza się świetnie, i na pewno ze mną zostanie. Tyle, że nie będę świata zdobywać na Clarisie i na średnio atrakcyjnym kolorze ;)

Odnośnik do komentarza

Ze mnie jest kiepski cichociemny, więc fani kryminałów zapewne zgadną po moich postach tu i tam. Oczywiście nctrns nie bierze udziału w konkursie ;)

Chyba że się więcej chętnych uzbiera, to napiszę coś wcześniej. Ale proszę potem bez pretensji, jak znów sprzedam i okaże się, że jednak znów nie to :p Bo ja już sobie kompletnie przestałam ufać w kwestii wyboru idealnego roweru.

 

@dawidm, nie dobijaj mnie z tym "kolejnym" - sama mam dość i średnio raz na miesiąc w ogóle rzucam jeżdżenie na rowerze, a następnie postanawiam chodzić z papierową torbą na głowie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...