Skocz do zawartości

MARIUSZZZ

Użytkownicy
 • Ilość treści

  390
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O MARIUSZZZ

 • Ranga
  Stały bywalec

Ostatnio na profilu byli

597 wyświetleń profilu
 1. Myślę, że lemondki faktycznie nie zamontujesz na 99% giętych kierownic. Poświęcając jednak odpowiednio dużo czasu, można pewnie znaleźć taki zestaw kierownica+lemondka, które będą do siebie pasować. Można również zainstalować rogi. Tylko, że nie na końcach, a bliżej środka (pomiędzy manetkami). Kolejną możliwością jest zakupienie tego typu kierownicy: Są różna kształty.
 2. Lazaro wygląda odrobinę lepiej osprzętowo. Nie wierzyłbym w różnicę 2.5 kg.
 3. Rowery "damskie" są zazwyczaj damskie tylko z nazwy i koloru.
 4. Warto założyć własny wątek, jak również warto podać linki do rowerów.
 5. Krzywo wsadzony wentyl albo wyszczerbiona krawędź otworu na wentyl w obręczy lub coś innego 😉
 6. Jeśli kierownica będzie miała odpowiednią średnicę, to stary mostek może zostać.
 7. Najpierw dokręca się kapsel, a później mostek. Jak zrobi się to na odwrót, to będą luzy w starach. Te luzy mogą chyba powodować te "wstrząsy" goleni, bo to cały widelec się trzęsie (chodzi na boki).
 8. Rower to taka konstrukcja, że kierownica musi być przed rurą sterową, a nie za. Dzięki temu da się tym w miarę bezpiecznie skręcać. Napisz może jaki masz wzrost i rower (model i rozmiar).
 9. Z reguły takie mostki można podnieść tak, że są prawie w pionie. Jeśli tak jest, to więcej z nim nie zrobisz. Jeśli jest inaczej, to ma mniejszy zakres regulacji. Można jeszcze wymienić kierownicę na taką typu "jaskółka" - ręce będą bliżej i postawa się jeszcze bardziej wyprostuje.
 10. Mostki regulowane są najczęściej montowane i stawiane fabrycznie mniej więcej po środku regulacji. Można je podnieść co skutkuje również przybliżeniem kierownicy w stronę rowerzysty.
 11. Rower za 1500 zł nie powinien odrywać się od podłoża. Skakanie czymś taki to proszenie się o pobyt w szpitalu.
 12. 3 cm różnicy to bardzo dużo. Jesteś pewien, że potrzebujesz takiej zmiany?
 13. @Mociumpel Na co komu rama? Bez ramy będzie taniej i też się da jeździć 😉 https://www.youtube.com/watch?v=ne4uzHT2t3s
 14. W sobotę na maratonie w Dywitach widziałem jedną sztukę Roubaix. Ładna maszyna :)
×
×
 • Utwórz nowe...