Skocz do zawartości

MARIUSZZZ

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  528
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1253 wyświetleń profilu

MARIUSZZZ's Achievements

Stały bywalec

Stały bywalec (3/4)

 1. Chyba najlepiej szukać fulla typu XC.
 2. To jest rower szosowy, a nie gravel. Moda na gravele sprawiła, że sprzedający wciskają ten wyraz wszędzie gdzie można.
 3. Do wyregulowania Tourney'a trzeba mieć sporo cierpliwości. Sam to przechodziłem.
 4. Spójrz na diagram, który sam wkleiłeś. Masz tam pokazane co to za odległość ta efektywna górna rura.
 5. MARIUSZZZ

  Jaka kierownica

  Z obijaniem o kolana, to bym nie przesadzał. Kierownica zaproponowana przez nctrns ma duży wznios i raczej trudno będzie zahaczyć o nią kolanami.
 6. A tu ciekawy artykuł, gdzie poruszona jest również kwestia krótszych korb. https://granfondo-cycling.com/bike-fitting-truth/
 7. Zamiast rogów możesz poszukać kierownicy tego typu:
 8. Ludzie bardzo często jeżdżą na rowerach o niewłaściwym rozmiarze. Tylko po co się męczyć skoro można jeździć wygodniej dobierając prawidłowo rozmiar.
 9. Skoro masz już fotelik, to najlepszym rozwiązaniem będzie wyprawa z fotelikiem do sklepów rowerowych i sprawdzenie do jakich rowerów ten fotelik będzie pasował.
 10. Box jest jakimś rozwiązaniem. Jednakże rodzą się pytania: 1. Czy taki boks jest jakoś przymocowywany do podłoża? 2. Czy administrator budynku pozwoli Ci na instalację czegoś takiego? 3. Jakie zabezpieczenia ma sam boks?
 11. Zawsze ciekawiło mnie jak oni zsiadają z tych tallbików. Wsiadanie mogę sobie wyobrazić, ale ja z tego zejść? Ten Kirgistan można pewnie przejechać na czym tylko dusza zapragnie. Pytanie tylko czy jesteś obcykana w kwestii serwisowania roweru? Im rower prostszy tym mniej z nim problemów. Pomijając zasadność amortyzatora, który jest nim z tylko z nazwy, to zastanawiam się co zrobisz jak padnie Ci dynamo w piaście lub lampy? Te trekingi mają najtańsze dynamo i lampy. Jeśli znasz kogoś komu udało się przetrwać taką wyprawę, to pogadaj z nim szczerze i niech Ci opowie ile problemów miał z rowerem po drodze.
 12. Skoro właściciel pisze, że "spawany", to lepiej placem nie dotykać ;)
 13. Może coś z Isla Bike, ale drogie to strasznie i trzeba sprowadzać z zagranicy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...