Skocz do zawartości

Rower crossowy na górki do 5000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Pedały zamówione z Ali z linku podanego parę postów wyżej. Czy mogę prosić o polecenie też niedrogich gripów bo fabrycznym,  białym nie wróżę długiego żywota pod względem estetycznym oraz lekkiego, kompaktowego oświetlenia przód tył? Będę wdzięczny za wszelkie porady i prozpozycje.

Odnośnik do komentarza
Pedały zamówione z Ali z linku podanego parę postów wyżej. Czy mogę prosić o polecenie też niedrogich gripów bo fabrycznym,  białym nie wróżę długiego żywota pod względem estetycznym oraz lekkiego, kompaktowego oświetlenia przód tył? Będę wdzięczny za wszelkie porady i prozpozycje.
Popatrz na Ergon w CentrumRowerowy.

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2024 o 22:18, elkrecik napisał(a):

Pedały zamówione z Ali z linku podanego parę postów wyżej. Czy mogę prosić o polecenie też niedrogich gripów bo fabrycznym,  białym nie wróżę długiego żywota pod względem estetycznym oraz lekkiego, kompaktowego oświetlenia przód tył? Będę wdzięczny za wszelkie porady i prozpozycje.

Gripy Ergon GS1 - mam trzy pary różnych Ergonów i te chyba najwygodniejsze.

Lampka tył na baterie/aku AAA Cateye Omni 5 - nie ma może zasięgu na 1 km, ale baterie długo wytrzymują (lampkę USB musiałem co 2-3 jazdy ładować).

Lampka przód Sigma Aura 80 (ma odcięcie - nie oślepia)

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj po długich perturbacjach Radon dotarł do mnie. DHL Fracht sprawnie dostarczył paczkę do PL, jednak już na terminalu w Rzeszowie paczka utknęła od piątku rano, po licznych prośbach i interwencjach w końcu jest ! Rower super spakowany i zabezpieczony. Wieczorem trafił do serwisu na pierwszy przegląd, lekka korekta hamulców oraz ciśnienia w amortyzatorze, poza tym serwisant stwierdził że to już kolejny Radon tak dobrze fabrycznie nasmarowany i przygotowany. Pierwsza jazda i już wiem że z siodełkiem fabrycznym się nie polubię, cóż - dupsko przyzwyczajone do amortyzowanej kanapy w Giant Sedona nie ma lekko. Ogólnie rower bardzo, bardzo na plus, jeszcze się poznajemy 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...