Skocz do zawartości

Explore 540 vs XC 100 vs KATO PRO 29


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, okazało się, ze storm, który był dostępny w jednym sklepie nie nadaje się do jazdy, zamówienie anulowane.

Do sezonu jeszcze trochę czasu, śledzę rynek używanych modeli, znalazłem coś takiego https://www.olx.pl/d/oferta/cube-reaction-hpa-l-xt-2x11-2019-CID767-IDSRvO6.html

jako raczej laik w tej kwestii uważacie, ze jest sens szukać używek czy raczej brać nowy?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kamilo941 napisał(a):

No cóż, okazało się, ze storm, który był dostępny w jednym sklepie nie nadaje się do jazdy, zamówienie anulowane.

Do sezonu jeszcze trochę czasu, śledzę rynek używanych modeli, znalazłem coś takiego https://www.olx.pl/d/oferta/cube-reaction-hpa-l-xt-2x11-2019-CID767-IDSRvO6.html

jako raczej laik w tej kwestii uważacie, ze jest sens szukać używek czy raczej brać nowy?

Ciężko z używanymi, są często absurdalnie drogie. Np. Podesłany przez Ciebie cube, jakbylby nowy w tej cenie to bym odradzał. Rower bez sztywnych osi. Jako nowy powinien taki cube kosztować koło 3500, abym doradził kupno nowego bliżej 3000. Używka bez sztywnych osi bliżej 2500

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, APZ napisał(a):

Sklep jak każda firma. Zadzwoń do kierownika, ustal konto i poproś o wysyłkę lub skieruj do sklepu swojego kuriera, po wpływie kasy na ich konto. Poproś o dokładne zapakowanie roweru. Na pewno ten sklep nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej?

Nie znam polityki ME, na stronie wszystkie dostępne modele można odebrać tylko osobiście w sklepie. 
Przy mniejszym sklepie pewnie byłoby łatwiej. W dużych sieciówkach jest sporo procedur, niektóre ciężko przeskoczyć ale dzięki za poradę, spróbujemy.

Odnośnik do komentarza

To już nie te czasy, gdzie 250 km kosztuje na bla bla 50 zł, tym bardziej z paczką w postaci roweru. 

Jest problem z tymi indianami. One niby są a ich nie ma. Ja zamawiałem rok temu, gdzie nie było już możliwości kupna przez internet, w sklepie stacjonarnym. Na miejscu okazało się, że rower ma wgnieciony amortyzator i dlatego jest jeszcze na stanie. W zeszłym tygodniu był podobny problem u kolegi z forum który zamówił rower, miał jechać go odebrać ale dostał od sklepu telefon, że rower jest uszkodzony i proszą o anulowanie zakupu. Najlepiej zadzwonić do sklepu i się dopytać co z nim nie tak, zawsze możesz zagadać na forum gdzie ten rower stoi, za przysłowiową flaszkę może ktoś się skusi aby się przejść do sklepu i zweryfikować jego stan na miejscu. W ciemno bym na pewno nie jechał. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...