Skocz do zawartości

Rockrider Explore 540 29" vs XC 100 29"


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, jajacek napisał(a):

Z wideo serwisowego X-Fusion trochę lepiej wydaje się wyglądać od Raidona.
https://www.youtube.com/watch?v=rwmigwxCJvo

Jak kupiłem rower to miał mieć X Fusiona a przyszedł z Suntourem, trochę potem o to walczyłem. Powiedzieli, że wymienią cały rower ale nie chciało mi się już go wysyłać bo uparcie Decathlon odmawiał wymiany w sklepie, do którego zamówiłem swój. Zaproponowali bym spakował rower a oni przyślą kuriera. Dałem sobie spokój, co by mnie jakaś niespodzianka nie spotkała z tą wymianą. Dostałem na otarcie łez kartę podarunkowa na 150 zeta, za którą kupiłem sobie porządniejsze platformy i pogodziłem się z Suntourem:)

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawe rowery.

Rose Count Solo nie ma sztywnej osi co do rekreacji nie ma jakiegoś kolosalnego znaczenia ale jest bardzo dobrze skonfigurowany i ma znacząco lepszy amor niż 540  EXPL. I nawet ma jako takie hamulce, które można podnieść do poziomu dobrych tanim kosztem.

Psycho Path to tak zwany rower wędka. Czyli łowimy klienta na karbonową ramę ale dajemy tani napęd. To nie jest rower do rekreacji. Raczej taki do usportowionej jazdy i komfort na nim będzie gorszy niż na aluminiowej ramie. Ale jego stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jajacek napisał(a):

Parę osób tu z forum ma Indianę. Rama bardzo przeciętna ale to jest podobny poziom jak Kross czy Kellys tyle że linki na zewnątrz. Wyposażenie bardzo dobre, gorsze koła. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Ostatnio były po 3800 na wyprzedaży i schodziły jak ciepłe bułki. Duże problemy z dostępnością.

No tak za 3.800. to się nie dziwię 5 tys to już srednio. to tak jak z XC 100 za 3.800.teraz 4.600. 

Ta Sensa lekka i cenowo fajna ale chyba brak sztywnych osi na tyle. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, jajacek napisał(a):


Rose Count Solo nie ma sztywnej osi co do rekreacji nie ma jakiegoś kolosalnego znaczenia ale jest bardzo dobrze skonfigurowany i ma znacząco lepszy amor niż 540  EXPL. I nawet ma jako takie hamulce, które można podnieść do poziomu dobrych tanim kosztem.

Zgadza się, osprzęt lepszy ale rama przeciętna, nie ma asymetrycznego tylnego trójkąta, pewno na niej oszczędzają tak jak w Indianach, których nie kupujcie. Miałem, ramy lipne, lakier słaby, kuszą osprzętem a rama do dupy:)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, tmax napisał(a):

Zgadza się, osprzęt lepszy ale rama przeciętna, nie ma asymetrycznego tylnego trójkąta, pewno na niej oszczędzają tak jak w Indianach, których nie kupujcie. Miałem, ramy lipne, lakier słaby, kuszą osprzętem a rama do dupy:)

O jakiej indianie konkretnie piszesz? Nie wiem, czy jeździłeś na rockriderach, ale tam też lakier się rysuje od samego patrzenia, co nie zmienia faktu, że bardzo polecam te rowery. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...