tmax
Użytkownicy-
Postów
216 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Osiągnięcia tmax
Stały bywalec (3/4)
-
A ja sobie ostatnio kupiłem Marina DSX za małą kasę wszechstronny rower w lekki teren, asfalt, na miasto i na spokojnych leśnych singlach też pojedzie:)
-
Te Surly są zajebiste, kiedyś kupię taką ramę. Gościu Koniu Obieżyświat (jest kanał na YT) robi na takiej ramie trasy w Nepalu po Himalajach gdzie każdy gravel w karbonie czy aluminium za grube pieniądze wysiada na starcie:)
-
Też tak kiedyś myślałem ale to tylko jak mieszkasz w Szklarskiej Porębie:)) Kiedyś o innych nawet nie myślałem:))) lecz na nizinach to nie...
-
54 180 wzrostu
-
-
Gravel, Fitness Flat bar za 2199
tmax odpowiedział(a) na tmax temat w Jaki rower kupić do X złotych?
Co ciekawe według sklepów gdzie kupiłem Votrtriba i Breezera oba rowery były pr,ecenione z ponad 5 tysięcy a tego pierwszego nabyłem za 1499 (teraz jest za 1899 ale czarnego koloru brak) a drugi jak w tytule posta. Dziwnie to świadczy o rynku i cenach za rowery i trwale mnie blokuje przed kupnem gravela za dychę i więcej. -
Gravel, Fitness Flat bar za 2199
tmax odpowiedział(a) na tmax temat w Jaki rower kupić do X złotych?
Dzięki:) jak by co to mam tanio do oddania klasycznego sportowego Commutera. Zostawił bym se dwa ale żona mówi, że rowerów nastawiane i nie ma jak przejść (cwana bo jej wisi na wieszaku)a ja do piwnicy nie zniosę, o nie:)) -
Jakoś ostatnio postanowiłem iść ścieżką pozbawioną amortyzacji. Najpierw nabyłem Commutera z możliwością jazdy po łagodnych szutrach. Nie zdążyłem nim nawet pojeździć i gdzieś znów usłyszałem głos lasu "kup coś bardziej w teren". To kupiłem trzymając się postanowienia o rezygnacji z wszelkich uginaczy i braku fascynacji barankiem taki o to wynalazek na stalowej ramie, której jeszcze nigdy nie miałem:) Breezer Radar Cafe z napędem Cuess 6000 1x10, korba na oś przelotową, działa fajnie i sprawia lepsze wrażenie niż Microshit. Koła WTB, opony 50, podstawowe hydrauliki Shimano. Nieźle poskładane, dobra jakość materiałów. Zapowiada się ciekawie a kosztował tylko 2199 żyli.
-
sensa romagna gravel grx 2 12 vs Unibike geos vs Kross Esker 6.0
tmax odpowiedział(a) na Andrzejcen temat w Jaki rower kupić do X złotych?
Sensa fajna ale jak Kolega pisał musisz sprawdzić, co z oponami bo jak do 40 to lipa. Kross to loteria jakościową a Geos to taki wykreowany Biały Kruk a w rzeczywistości nic specjalnego. -
Rower miejski VORTRIEB Modell 1.2 co sądzicie?
tmax odpowiedział(a) na tmax temat w Jaki rower kupić do X złotych?
Ostatecznie zostaje jednak tak: W rowerku wprowadziłem parę drobnych zmian, usunąłem kierownicę z wygięciem 720mm i ergonomiczne chwyty. Zastosowałem prostą 700 i klasyczne gripy Supacaz. Mostek krótszy 60mm dla komfortu, pedały miejskie zmieniłem na Candy Dartmoora i opony wleciały bardziej uniwersalne Continentale Double Fighter 37. Koszyk na bidon dla kontrastu z czernią a naklejka z sentymentu do amortyzacji🙂 -
Rower MTB LAPIERRE Prorace 4.9 | CentrumRowerowe.pl https://share.google/3Ca3w1idm2RafwTs8
-
Rower miejski VORTRIEB Modell 1.2 co sądzicie?
tmax odpowiedział(a) na tmax temat w Jaki rower kupić do X złotych?
Myślałem też o wywaleniu błotników ale to chyba bez sensu bo to charakter i funkcjonalność tego rower oraz jego urok uniwersalności. Choć znalazłem w sieci taką jego wizję:) -
Rower miejski VORTRIEB Modell 1.2 co sądzicie?
tmax odpowiedział(a) na tmax temat w Jaki rower kupić do X złotych?
Tak to 19 a ja mam 180 i jest ok. Siodełko ustawiane wg zasady noga delikatnie ugięta w kolanie i oparta stopa na pedale. Ja wolę ramy mniejsze, gdzie mój wzrost jest na górnej granicy rozmiaru. -
Rower miejski VORTRIEB Modell 1.2 co sądzicie?
tmax odpowiedział(a) na tmax temat w Jaki rower kupić do X złotych?
Ja kiedyś nawet nie spoglądałem na takie rowery i tak tez trochę kreowałem się na twardziela, który tylko na trailu i hardtailu:) No cóż życie często weryfikuje pewne rzeczy:) Dzięki:) -
Rower miejski VORTRIEB Modell 1.2 co sądzicie?
tmax odpowiedział(a) na tmax temat w Jaki rower kupić do X złotych?
