Skocz do zawartości

Breaking news


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze przed wyścigiem, po objechaniu trasy, wiedziałem, że będę chciał uciec od samego początku. Dobrze się rozgrzałem i stanąłem w pierwszym rzędzie na linii startu. Od razu po gwizdku zacząłem jechać na 100% po zmianach z paroma innymi chłopakami z przodu. Już po trzech kilometrach uformowała się 3-osobowa ucieczka. Od tamtego czasu jechaliśmy już równo po zmianach, konsekwentnie zwiększając przewagę nad peletonem. Do finiszu dojechaliśmy we 2 – ja i Sam Neerinckx. Po ostatnim zakręcie, około 300 metrów przed metą ustawiłem się od zawietrznej strony, przez co Belg na sprincie miał utrudnione zadanie. Sprint zaczął się 200 metrów przed metą, a ja wyprzedziłem go mniej więcej 50 metrów przed kreską i ostatecznie przekroczyłem ją jako pierwszy.

Odnośnik do komentarza

Kolejny świetny występ w Belgii zaliczyli polscy juniorzy. W wyścigu UCI kategorii 1.1 Guido Reybrouck Classic drugie miejsce zajął Hubert Grygowski z Copernicus CCC Team, a czwarty był Marek Kapela jadący w reprezentacyjnych barwach. Wygrał Belg Vlad Van Mechelen.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...