Skocz do zawartości

Jakie spodenki na rower?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Ja jestem bardzo zadowolny z b'twin 300 kolarki rowerowe z wkładką. Mam dwie pary przejechałem w nich już prawie 2000km, wycieczki około 100km, bardzo dobrze odprowadzają pot, wygodne, żadnych optarć. Jak dla mnie idealne i cena jest bardzo korzystna. Nigdy nie pomyślałem nawet, że mógłbym się wstydzić spodenek :). Ważne aby spełniały swoje zadanie, nie ma nic gorszego niż ocenianie zawodnika po rowerze i ciuchach ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja często korzystam z ofert Lidla i Biedronki, ale stereotyp jest jaki jest niestety. Niech sobie będzie. Sprawdze musowo te galotki bo tanizna okrutna. Mam zamiar nabyc jeszcze pokrowiec na smarton (Xperia T3 wejdzie?). Wkładka w spodenkach jest żelowa? Nie wiecie jak z rozmiarówke w Lidlu? Normalnie to tak małe M, ale jak ostatnio kupiłem bojówki M to zatrzymały mi sie dopiero na stopach (niestety nie wczesniej:))) Marek - zaskoczyłes mnie tymi informacjami o Decathlonie - dzięki!

 

Co do spodenek to też korzystam z lidlowych i bardzo mi odpowiadają ;) Co do pokrowca na smartphone'a radziłbym dobierać tylko rozmiarowo plus zapas. Ja mam galaxy ace 2, zdecydowanie mniejszy telefon od t3 i do jednego z pokrowców się nie mieścił, więc byłem zdziwiony. Najlepiej w sklepie dobrać wkładając ten telefon, a jak przez internet można sprawdzić specyfikacje na mgsm (lub zmierzyć samemu) i zamawiać sobie z lekkim zapasem ;)

Odnośnik do komentarza

właśnie się zaopatrzyłem w http://www.decathlon.pl/spodenki-na-rower-mskie-500-flat-czarne-id_8165635.html i zrobiłem w nich 40 km. Musiałem się przez chwilę przyzwyczaić, ale później spoko. Fajne majtasy, lepsze niż lidlowe, które właśnie zajeżdżam na śmierć ? Początkowo szykowałem się na szorty, ale były bez wkładki  więc odpuściłem zwłasza, że bielizna z wkładką to wydatek kolejnych 50 zł.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś coś wie na temat damskich spodenek rowerowych z wkładką długość 3/4 lub zwykłe, długie? Mile widziane oferty promocyjne i wyprzedaże; byłam w Decathlonie, Go Sporcie, Intersporcie i nic ciekawego (albo fajne wyprzedaże, ale rozmiar XS)... Idzie jesień, czas się ubrać :-)

 

Odnośnie spodenek z Lidla - mam dwie pary, jedne darowane, model bodajże z ubiegłego roku, drugie nowe, kupione w lipcu. Te pierwsze, starsze, są bardzo w porządku, duża, gruba i mięsista wkładka CoolMax, jeździłam w nich cały urlop (upał 35-37 stopni, trasy 50-70 km), tyłek nie narzekał, nie poodparzałam się od pampersa, chociaż uda coś narzekały na silikonowe paski antypoślizgowe - przyznaję się bez bicia, że nogawki oblewałam obficie zimną wodą, bo nie dało się wytrzymać w upale, i może dlatego skóra zaprotestowała. Nowy model to nieporozumienie, wyłącznie na krótkie trasy do ok. 30km, wkładka cienka, sztywna, wąska i krótka.

Odnośnik do komentarza

Moja małżonka zakupiła sobie któreś spodenki Berknera 3/4 i sobie chwali. Generalnie da się je czasami znaleźć w Intersporcie, ale nie jest to proste... Sam poluję na męskie, bo mam tylko długie.

 

Natomiast ja się ostatnio bardzo mocno załatwiłem tańszą wersją spodenek 4F - o ile model wyższy (440T) jest całkiem sympatyczny to 183T to jakaś masakra:

- gumka w pasie luźna, skręca się w środku i ślizga

- silikon na końcach nogawek jest dość ordynarny (zwłaszcza w porównaniu z 440T), i po dłuższej jeździe nieprzyjemny dla skóry

- wkładka dość cienka, do tego koszmarnie wszyta - po 40km (2x20km) jednego dnia nabawiłem się okrutnych odparzeń, właśnie od otarć szwami...

- bardzo niewygodne szwy, nie tylko wewnątrz, ale wyraźnie odczuwalne, szorstkie i drażniące także po zewnętrznej stronie ud!

 

Powiem tak, że jeździłem przez kilka tygodni wyłącznie z 440 i nie miałem żadnych problemów. po dwóch dniach z 183, nawet tamte powodują dalsze podrażnienia... Zdecydowanie odradzam bezsensowne oszczędzenie tych 30PLN...

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.08.2015 o 16:32, Persymona napisał:

Czy ktoś coś wie na temat damskich spodenek rowerowych z wkładką długość 3/4 lub zwykłe, długie? Mile widziane oferty promocyjne i wyprzedaże; byłam w Decathlonie, Go Sporcie, Intersporcie i nic ciekawego (albo fajne wyprzedaże, ale rozmiar XS)... Idzie jesień, czas się ubrać ?

 

Odnośnie spodenek z Lidla - mam dwie pary, jedne darowane, model bodajże z ubiegłego roku, drugie nowe, kupione w lipcu. Te pierwsze, starsze, są bardzo w porządku, duża, gruba i mięsista wkładka CoolMax, jeździłam w nich cały urlop (upał 35-37 stopni, trasy 50-70 km), tyłek nie narzekał, nie poodparzałam się od pampersa, chociaż uda coś narzekały na silikonowe paski antypoślizgowe - przyznaję się bez bicia, że nogawki oblewałam obficie zimną wodą, bo nie dało się wytrzymać w upale, i może dlatego skóra zaprotestowała. Nowy model to nieporozumienie, wyłącznie na krótkie trasy do ok. 30km, wkładka cienka, sztywna, wąska i krótka.

 

 

Zobacz w decathlonie online, może na wyprzedażach rowerowych coś znajdziesz: http://www.decathlon.pl/C-394910-dobre-okazje/N-194569-sport~rowery

 

Przesyłka jest gratis, a jeśli coś CI nie podpasuje, to bezpatnie można zwrócić w najbliższym decathlonie (można np zamówić dwa rozmiary, przymierzyć i jeden oddać.

 

widzę, że są spodenki serii 700 w rozmiarze S i M -30% http://www.decathlon.pl/legginsy-3-4-na-rower-damskie-aerofit-700-id_8329375.html

 

Ja jeżdżę w stroju 520 (ta sama wkładka co w 700  - tylko oczywiście męska) i w dłuższe trasy sa duzo lepsze niż 4F z coolmaxem

Odnośnik do komentarza

Dzięki, nie wiedziałam, że Decathlon wysyła za darmo z możliwością zwrotu w sklepie :)

W Intersporcie w Katowicach były ostatnio mocno przecenione męskie spodenki Bergmana, z damskimi kiepsko.

 

 

A no jest - ja bardzo często z tego korzystam - dzięki darmowej dostawie zdarzało mi się zamawiać np dętke za kilka zł kurierem :)

 

Zapomniałem, tez dodać, że warto założyć sobie kartę stałego klienta w decathlonie (mozna to zrobić on-line) i robić z nią zakupy, bo wtedy:

- nie musisz trzymać paragonów - wszystko jest na karcie

- masz bezterminową mozliwość zwrotu towaru (normanie jest to 30 dni)

- za każdy wydany 1000 zł dpstajesz 20 zł gratis (niby niewiele, ale zawsze jaiś bonus)

Odnośnik do komentarza

W 300 wkładka jest cienka, z gąbki bez przeszyć, przynajmniej w wersji męskiej. Po kilku jazdach ubija się i już jej prawie nie ma. Na + spodenek 300 musze powiedzieć, że są bardzo wygodne na krótkie trasy...

 

Kupować 300 do dłuższej jazdy odradzam, lepiej dopłacić do wyższych modeli najlepiej z szelkami- warto, natomiast jeśli awaryjne jako spodenki treningowe - polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...