Skocz do zawartości

Może głupie, ale…buty z spd a zwykłe pedały


Rekomendowane odpowiedzi

Mam te same pedały i gdzieś od września wymieniłem jednokierunkowe bloki sh-sm51 na wielokierunkowe sh-sm56 i jestem bardzo zadowolony z tych bloków. Kupiłem je przez przypadek, żeby wymienić stare i zużyte ale nie spojrzałem na numer i kupiłem sh-sm56, początkowo chciałem je wymienić ale po przeczytaniu wielu skrajnie różnych opinii zdecydowałem się sam je przetestować - nie da się ich wypiąć przypadkowo ciągnąc mocno nogę do góry co niektórzy im zarzucali ale bardzo łatwo jest je wypiąć przy ruchu nogi w bok czy po skosie w bok do góry. Już kilka razy ta łatwość wypięcia uratowała mnie przed upadkiem jak mi gdzieś koło się uślizgnęło na podjeździe na jakimś korzeniu (w mtb) czy jak zapomniałem wypiąć jednej nogi np. przed światłami w grawelo-commuterze. Generalnie jestem zadowolony i wiem, że już nie wrócę do bloków jednokierunkowych

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jajacek napisał(a):

M520 to nie są dobre pedały. Łapią luzy bo są z niebyt dobrej jakości bebechów. M540 są takie same jak XT poza logo jeśli chodzi o bebechy. Dlatego napisałem M540 albo Look X-Track, które ludzie chwalą ale nie mam z nimi doświadczenia. Cena prawie taka sama.

Ok, na całe szczęście jeszcze nie zamówiłam tych pedałów, a jedynie wrzuciłam do koszyka. Czyli co pedała M540 i do tego te bloki wielokierunkowe  SM-sh56? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...