Konkurs We Love Cycling – wyjazd na Tour de France!

Do 23 lipca trwa wyścig Tour de France. Z tej okazji mam dla Was konkurs, w którym do wygrania są świetne nagrody – między innymi wyjazd na Tour de France, gdzie będziecie mogli zobaczyć wioskę TdF, przejechać samochodem trasę odcinka przed jego rozpoczęciem, przelecieć się helikopterem nad peletonem i obejrzeć finisz etapu z loży VIP.

 

 

Aby wygrać musicie się pospieszyć, ponieważ wziąć udział w tym etapie konkursu można tylko do soboty. Oprócz wyjazdu na TdF do wygrania są koszulki rowerowe ŠKODA, a także zestawy odzieży od We Love Cycling.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste i polega na odpowiedzeniu na kilka pytań dotyczących Le Tour. Konkurs znajdziecie na stronie We Love Cycling.

 

 

Ale, ale! Od 16 do 23 lipca będzie trwał kolejny etap tego konkursu. Tym razem do wygrania oprócz zestawów odzieży oraz koszulki ŠKODY z autografami zwycięzców, będą wyjazdy na obóz kolarski na Majorce ze Stephenem Roche’em, legendarnym zwycięzcą Tour de France. Wszystko podczas tego wyjazdu zostanie zapewnione przez organizatorów – także rowery.

 

Myślę, że warto zapolować na takie nagrody, zajrzyjcie na We Love Cycling, powodzenia!

 Aby napisać komentarz pod wpisem, nie musisz się rejestrować! Wystarczy, że podasz swoją nazwę i e-mail oraz zaznaczysz ptaszkiem "Wolę pisać jako gość". Trzeba odhaczyć jeszcze dwa okienka od góry, gdzie zgadzacie się na przetwarzanie Waszych danych. Zapraszam do komentowania - odpisuję na wszystkie pytania, nawet w starych wpisach.