Konkurs We Love Cycling – wyjazd na Tour de France!

Zapraszam do obejrzenia najnowszego odcinka Rowerowych Porad na YouTube. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zasubskrybujesz mój kanał :)Do 23 lipca trwa wyścig Tour de France. Z tej okazji mam dla Was konkurs, w którym do wygrania są świetne nagrody – między innymi wyjazd na Tour de France, gdzie będziecie mogli zobaczyć wioskę TdF, przejechać samochodem trasę odcinka przed jego rozpoczęciem, przelecieć się helikopterem nad peletonem i obejrzeć finisz etapu z loży VIP.

 

 

Aby wygrać musicie się pospieszyć, ponieważ wziąć udział w tym etapie konkursu można tylko do soboty. Oprócz wyjazdu na TdF do wygrania są koszulki rowerowe ŠKODA, a także zestawy odzieży od We Love Cycling.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste i polega na odpowiedzeniu na kilka pytań dotyczących Le Tour. Konkurs znajdziecie na stronie We Love Cycling.

  

Ale, ale! Od 16 do 23 lipca będzie trwał kolejny etap tego konkursu. Tym razem do wygrania oprócz zestawów odzieży oraz koszulki ŠKODY z autografami zwycięzców, będą wyjazdy na obóz kolarski na Majorce ze Stephenem Roche’em, legendarnym zwycięzcą Tour de France. Wszystko podczas tego wyjazdu zostanie zapewnione przez organizatorów – także rowery.

 

Myślę, że warto zapolować na takie nagrody, zajrzyjcie na We Love Cycling, powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 

3 komentarze

  • Pytania nie są takie trudne, wszystko jest w Google ;) Mam nadzieję, że uda mi się załapać na wyjazd na Majorkę, bo na Tourze już kiedyś byłam z rodzicami!

    • Aż tak łatwo nie ma :) Jak dobrze poszukasz, to odpowiedzi znajdziesz w internecie, na szczęście aby wygrać nie liczy się czas odpowiedzi.