Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze roweru


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, miMichal napisał:

Jeszcze lepsza indiana ale jej nie ma. Więc kolejno najlepsze z Twojej listy są mustang 5 i Link. Przy czym Link ma lepsze hamulce od Mustanga. Amortyzator no cóż. Na Maratony MTB to on się nie nadaje. Ale na przejażdżki po lesie wystarczy.

O którym modelu Indiana piszesz ?

Indiana XPulser 5.9 czy Storm X7 ?

Unibike Link jest mało dostępny, cena ponad 3600 zł.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mb79 napisał:

O którym modelu Indiana piszesz ?

Indiana XPulser 5.9 czy Storm X7 ?

Unibike Link jest mało dostępny, cena ponad 3600 zł.

Tak, też widziałem Unibike Link tylko za 3600 zł. Dlatego jestem ciekaw czy Mb79 robił swoją listę w oparciu o ceny oficjalne (na stronie unibike, faktycznie wciąż widnieje 3300 za Linka) czy na podstawie konkretnych ofert sprzedaży? 

Obydwie Indiany są najlepsze osprzętowo spośród wszystkich ujętych w tabelce. Ale 5.9 ma z kolei najgorszą i ciężką ramę. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, miMichal napisał:

Tak, też widziałem Unibike Link tylko za 3600 zł. Dlatego jestem ciekaw czy Mb79 robił swoją listę w oparciu o ceny oficjalne (na stronie unibike, faktycznie wciąż widnieje 3300 za Linka) czy na podstawie konkretnych ofert sprzedaży? 

Obydwie Indiany są najlepsze osprzętowo spośród wszystkich ujętych w tabelce. Ale 5.9 ma z kolei najgorszą i ciężką ramę. 

Na podstawie ceny ze strony Unibike 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Piwpaw napisał:

A nie myślałeś o Unibike Fussion? Jest na pełnym Alivio. Co prawda ma 3 tarcze z przodu, ale to też ma swoje plusy. Dwóch moich kumpli ma właśnie ten model i bardzo sobie chwalą. 

Mam już powoli dosyć myślenia nad kupnem roweru. Zaczynałem od Kross Hexagon 7 i gdyby nie to że kupił ten rower mój kolega zamówił bym jak była cena 2500 zł.

Dla mnie 3 czy 2 tarcze z przodu nie jest problemem.

Unibike daje gwarancję dożywotnią na ramę? 

Odnośnik do komentarza

Podsumowując na chwilę obecną wygląda to tak.

1 Unibike Fusion lub Link, sprawdzam dostępność w Lublinie w sklepach stacjonarnych.

2 : Indiana X-Pulser 5.9 M21 29 cali sprawdzam dostępność online, na chwilę obecność brak.

3: Indiana X-Pulser 6.7 M21 27.5 cala muszę przymierzyć się w sklepie do koła 27,5 cala.

3 : Cube Attention lub Aim do przemyślenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mb79 napisał:

Podsumowując na chwilę obecną wygląda to tak.

1 Unibike Fusion lub Link, sprawdzam dostępność w Lublinie w sklepach stacjonarnych.

2 : Indiana X-Pulser 5.9 M21 29 cali sprawdzam dostępność online, na chwilę obecność brak.

3: Indiana X-Pulser 6.7 M21 27.5 cala muszę przymierzyć się w sklepie do koła 27,5 cala.

3 : Cube Attention lub Aim do przemyślenia.

 

 

Pewnie nie będę obiektywny bo sam czekam na Cube Attention aż pojawi się w Polsce ale on bije aim sl na głowę. Ma napęd deore i amortyzator powietrzny. Podstawowy model ale do wycieczek po lesie starczy ? Słabości Aim sl to kiepskie korby, przednia przerzutka i manetki. Może też być tak że jak pojawi się w Pl w końcu Attention to pojawi się również Indiana X7 i problem się rozwiąże sam.

 

Wyżej piszę o Attention 2022, ale może uda Ci się dorwać jeszcze gdzieś Attention z rocznika 2021. On jest dokładnie taki sam ale kosztuje 4000 zł a nie 4799. Są sklepy które nie wystawiają rowerów na allegro. 

Odnośnik do komentarza

https://www.bikester.pl/cube-attention-M894798.html?vgid=G1281258&_cid=21_1_-1_9_175_1281258_324496311358_pla&ef_id=Cj0KCQiA8ICOBhDmARIsAEGI6o2IlX2y5IWTV0FHBFk_RCtzC-eLByP0zYHk_OhJAUUV5tWTxEOSdA8aAsrjEALw_wcB&ev_chn=shop&campaign_detail=smart_shopping&gclid=Cj0KCQiA8ICOBhDmARIsAEGI6o2IlX2y5IWTV0FHBFk_RCtzC-eLByP0zYHk_OhJAUUV5tWTxEOSdA8aAsrjEALw_wcB rozm 17 jest. Już nie pamiętam jaki masz wzrost. Te Cuby mają generalnie zaniżoną rozmiarówkę. Ale geometria bardzo rekreacyjna. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...