Skocz do zawartości

Wytrzymałe opony rowerowe.


Rekomendowane odpowiedzi

A ile myślisz, że tej siły ma kobieta albo ile da radę ustać na takim kluczu? Przecież nie skaczę na niego, jak wrestlerzy z narożnika :D Podgrzewanie pomalowanych na czarno ramion korby to chyba nienajlepszy pomysł. Ale może kiedyś, jak mi nie będzie żal, to spróbuję.

No Elle patrząc na Ciebie to dasz radę ukręcić każdy gwint. Nawet "jasny gwint". :D 

Odnośnik do komentarza

Nie, nie przede wszystkim, ale są pewne granice przyzwoitości ;) Właściwie jak wziąć pod uwagę rasowych szosowców, gdzie każdy pasek na skarpeteczce nabiera wagi, zaczynam nabierać przekonania, że estetyka nie ma wręcz dla mnie żadnego znaczenia. Ostatnio czytałam, że ktoś, komu podoba się Anyroad, jest pozbawiony gustu, bo tak brzydkiego roweru jeszcze świat nie widział :D

 

Abstrahując od tego, ja niestety nigdy sobie korby jeszcze nie wybierałam, bo szybciej dochodziło do zmiany rowerów. A poza tym teraz taka moda, że prawie wszystko czarne. Jakieś dwa lata temu miałam parcie na srebrny napęd. Do MTB nie szło znaleźć takiego, jak akurat potrzebowałam.

Odnośnik do komentarza

Pojeździłem sobie trochę w ostatni weekend. Asfalt, szutry, kamienie, bruk, leśne ścieżki i kamieniste drogi polne. Od wyboru do koloru. I gdzie złapałem kapcia? Na asfalcie, na równej prostej drodze. Kawałek szkła wbił się w sam środek najgrubszego klocka opony i wszedł w dętkę. Na szczęście przyszło mi do głowy sprawdzić skąd uszkodzenie i wydłubałem cholerstwo z opony. I tak upadł mit o tym, że Smart samy takie zaje..fajne :( Jednak też można je przebić.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie ma opon nieśmiertelnych. Musiałyby być z samej litej gumy, bez pompowania ;)

Zgadzam się całkowicie. Co powiecie na wiór stalowy o przekroju ok. 0,5 mm2 i długości ok. 5 mm? 3 razy łatałem dętkę, macając przy tym wewnętrzną powierzchnię opony i nic nie znalazłem. Jak w końcu zjarzyłem się, że dziura  - zawsze w tym samym miejscu - użyłem latarki i lupy, aż w końcu go znalazłem.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...