Skocz do zawartości

Rower do 800-900zł


Rekomendowane odpowiedzi

Jak się przyjrzę, to tak. Ale nie czytam każdego starego tematu, a tylko te, które śledzę, więc powiedzmy, że 5-6 postów jakoś mnie nie zdziwiło. A tak poza tym chyba szkoda mi życia na śledzenie trolli, więc jestem trochę głupsza, ale szczęśliwsza ;) Irytuje mnie dopiero, kiedy zaczyna być to do tego stopnia chamskie, że stanowi streszczenie wszystkich poprzednich postów i tak w dziesięciu tematach po kolei. A na deser najlepiej linka do sklepu lub bloga, w którym coś można znaleźć luźno związanego z wypowiedzią.

 

Tak swoją drogą, to jakby mnie i Tobie płacono po 2-2,5zł za posta, akurat zarobilibyśmy na rowery, na których jeździmy :D

Odnośnik do komentarza

Inbike jeśli dobrze kiedyś zauważyłem rekalmuje chyba jakiś sklep rowerowy ale pewności nie mam. Pewnie stąd co jakiś czas wysyp postów. Ale jeśli nawet odgrzewa niektóre kotlety to odpowiada na temat ;)

 

Zgłaszałem na priv to konto tuż po tym jak się zarejestrował (miesiąc temu czy jakoś tak), więc Łukasz ma na niego oko. Stary zwyczaj: najpierw nabić posty, a później w stopce (sygnaturce) dodać linka do sklepu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...