Skocz do zawartości

Ubrania z LIDLa - moja opinia


Rekomendowane odpowiedzi

 ale po 100km z workiem na stopie też masz mokro w bucie. 

Przecież dokładnie to samo napisałem w poprzednim poście.

Kiedyś - na platformach - jeździłem w gumofilcach, ale w noskach - się nie da :D.

Mam trochę zdeformowany palec u nogi i w zasadzie jedyne buty, które mi się nadają do jazdy, to tzw. do pływania. Coś w tym rodzaju:

http://allegro.pl/buty-brugi-meskie-do-wody-plywania-na-plaze-44-i6790758105.html

Wbrew pozorom - dość ciepłe. Mają piankę między warstwami tkaniny, a na lato - wersja z siatką.

W tym miejscu zgodzę się z Elle, że nie warto kupować używanych butów, bo takie - są dostępne w marketach za ok. 15 zł.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.12.2017 o 00:10, Elle napisał:

Jak Ty dajesz radę z tak miękką podeszwą?

 

Te - marketowe - mają właśnie nieco twardszą. Poza tym - pedały bez ząbków. Takie:

https://www.centrumrowerowe.pl/czesci/pedaly-rowerowe/uniwersalne-platformowe/p,pedaly-szosowe-z-noskami-pd-r01-xlc,613778.html

 

W dniu 6.12.2017 o 00:10, Elle napisał:

 Swoją drogą buty do pływania są świetne na deszcz - wszystko, co wpłynie, od razu wypływa ?

Tys prowda ? . No i dość szybko wysychają ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

mogę już po dłuższym czasie ocenić koszulkę z długim rękawem, ocieplaną oraz spodnie długie z wkładką, ocieplane.

 

Koszulką super się sprawdza, nie jest to taki super materiał jak chapeau! do której mogę porównać, trochę się zniszczył po licznych praniach (2-3 razy w tygodniu). Nic się nie pruje, zamek działa.

 

Spodnie. Ostatnio rozważam wyprucie wkładki. Chciałbym napisać, że jest do dupy, ale w tym wypadku jest do niczego. Pomijam fakt że się sama wypruwa. Materiał spodni jest ok, na udach chyba softshell, nie puszcza wiatru i wody. w Okolicach zera sprawdza się. Wkładki nieżelowe dla konia powyżej 90kg są wydaję mi się nieporozumieniem.

Odnośnik do komentarza

Póki co są wszelkie akcesoria/sprzęty do kuchni, ale też będę monitorował sprawę, masz rację że pewnie nowa kolekcja będzie wraz z nowym sezonem wiosennym.

Już za tydzień ma być znów fitness. No właśnie, ale jednak fitness. O ile ja sobie pewnie biustonosz upoluję, to dla Was raczej nic nie ma ;) Może co najwyżej softshell, ale nie spodziewałabym się za 49,99zł cudów. Jakkolwiek i taki jest lepszy niż puchowa kurtka :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...