Skocz do zawartości

Rowery typu gravel [YT]


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wszystko się opatrzy :)

 

I w drugą stronę też to działa. Kiedyś za najbrzydsze samochody uważałem Fiat Multipla czy nową wersję Voyagera czy jakieś takie bydlackie BMW X6. A teraz tyle ich jeździ że nie robią na mnie wrażenia. Może z wyjątkiem Multipli, którą projektował niedowidzący daltonista w pijanym widzie :) i SSang Yong Rodius z którym mogą się wspólnie znaleźć w każdym zestawieniu najbrzydszych  samochodów.

 

W rowerach na szczęście trudniej coś spieprzyć. Ale królowie Allegro Kands i podobni i Unibike przodują w brzydocie.

Odnośnik do komentarza

Na Multiplę faktycznie spuśćmy zasłonę milczenia :D Ale Rodius mógłby się nadać do wożenia rowerów ;)

 

Wracając do jednośladów. Mnie wygląd Kandsów itp. nie drażni aż tak bardzo, za to kolorystyka niektórych modeli (również czołowych producentów) woła o pomstę do nieba. Ostatnio trafiłam na jakieś szosy dla pań za 7 tysięcy najtańsza. Upstrzone, jak z odpustu, jakby nie można było zostać przy dwóch, maksymalnie trzech kolorach.

No, i jest jeszcze to, co potrafi zrobić z rowerem sam użytkownik, dokupując akcesoria.

Odnośnik do komentarza

Toście się uwzieli na Multiplę, a gdyby nie moja Frau, to właśnie taką bym sobie kupił. A co do Unibika to Jacek poszedłeś po bandzie :D. Kupiłem Unibika bo się nie wyróżnia, a wygląd nie zmienia się od lat. Dla mnie to zaleta. Zresztą jak mówią "nie co ładne ale co się komu podoba".

Gust się ma albo się go nie ma. ;) co do wyglądu roweru to jak kto lubi. Sam preferuje pojazdy nie wzbudzające zainteresowania, ale zapewniające osiągi, ale muszą MI się wizualnie podobać. Co do samych rowerow to trzeba się namęczyć aby klasyczny wygląd jednośladach popsuć, aby był nie do przeprawienia. Dla mnie to te wszystkie leżące wynalazki oraz te popularne w Niemczech z trumną z przodu.

 

 

 

 

Tapnięte z japka.

Pozdrawiam

Salata

Odnośnik do komentarza

nie martw się tez jestem fanem multipli, urzeka mnie ten samochód, a z pozycji pasażera czy kierowcy jest już w ogóle niesamowity, jako samochód rodzinny rzecz jasna:) Moja żona również tego nie dostrzega, ale cóż, ważne żeby drugi rower przełknęła...

 

Unibike jest dezajnersko wyciągnięty z lat przeszłych to fakt, ale vintage jest w modzie:D

Odnośnik do komentarza

@niet

Zanim zaczniesz rozważać gravela to proponuję żebyś wytyczył pętlę 100 km w naszej okolicy gdzie znajdziesz 30-50 km ciekawych utwardzonych tras do jazdy gravelem czyli szutrów, gruntówek, pożarówek z tłuczniem. IMHO będzie Ci szalenie trudno. Chyba że ma to być rower do jazdy po mieście i na szosę. Bo z moich doświadczeń nie ma w naszych okolicach tras na jazdę gravelem. Twierdzę że w okolicach Warszawy albo szosa albo MTB. Natomiast gravel jako jeden rower do wszystkiego to w miarę tak. Oprócz tras MTB.

 

Co do tego co gość pokazuje na filmie czyli WolfTooth Road Link to posiadam od dłuższego czasu ale jeszcze nie montowałem. Jakby ktoś chciał wiedzieć gdzie kupić to podpowiem.

Odnośnik do komentarza

nie martw się tez jestem fanem multipli, urzeka mnie ten samochód, a z pozycji pasażera czy kierowcy jest już w ogóle niesamowity, jako samochód rodzinny rzecz jasna:) Moja żona również tego nie dostrzega, ale cóż, ważne żeby drugi rower przełknęła...

 

Unibike jest dezajnersko wyciągnięty z lat przeszłych to fakt, ale vintage jest w modzie:D

Zapisuję się do klubu fanów Multipli.

Żona ma 500 Rivę a ja 3 rowery:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...