Skocz do zawartości

Siodełka Speca


Rekomendowane odpowiedzi

O, to jestem w szoku! Będę testował jak przyjdzie wiosna w takim razie. Co prawdą większość co chciałem już wytestowałem ale na przykład Power Mirror jeszcze nie 🙂 Mój syn chciał sobie takie kupić ale bez testów trochę droga inwestycja. Z drugiej strony jakoś wątpię żeby te z karbonowymi szynami pożyczali. Romin też nigdy nie jeździłem. Widzę obniżki na stronie Speca na Romin i Phenom. Phenom Comp lubię. Używam od paru lat. Teraz widzę można wyrwać Phenom Pro na karbonowych prętach za 500. Dobry deal. Może się skuszę. 

Z zakupów Specowych wyrwałem na OLX fajną lampkę Flux 800 za stówę co chodzi za ponad 500 🙂 Będę testował.

Odnośnik do komentarza

Na Romin bym się przejechał. Mam S-Works Toupe i jest to totalnie inne siodełko niż Toupe Comp, które jest IMO śmieciem a które mieliśmy.
Phenom Expert z tym Elastonem rozważałem bo jest w promo za 5 stów, ale uznałem że jak na mój tłusty tyłek to z karbonowymi prętami w MTB nie będę ryzykował.

@Cajtek78 To sztyca Ergona czy Canyona? Kupiłeś oddzielnie czy była w komplecie z rowerem? Bardzo chwalona. Poluję na OLX na nie ale się nie pojawiają w rozsądnych pieniądzach 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...