Skocz do zawartości

(Max 5 tys) Rower na Singletracki. Trail ?


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Turysta05 napisał(a):

.

Tak, tak, absolutnie nie można popełnić takiego "faux-pas", natomiast w dobrym tonie będzie obnoszenie się w przecudnie kolorowych kolarskich pampersach 🙂 Obecny poziom presji  mody rowerowej jest mniej więcej porównywalny do, już szczęśliwie minionej,  obsesji kobiet na szpilki i koturny, ale ortodoksi prą zawzięcie naprzód. Pojawiają się jednak osoby które same "się sparzyły", a maja rozsądną ekstrawersyjność, odwagę i możliwości by głośno nas przestrzegać:

https://m.youtube.com/watch?v=FyS_BBpJm0c

Nieogolone nogi na szosowej ustawce są faux pas tak jak używanie skarpetek do sandałów

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Veriv napisał(a):

A co ile robią? Co 2 lata czy rzadziej? Jeśli co 2 to w 2024 robią ramy do rowerów które sklepy zamówią w 2025 na 2026. 

Nie da się tak, chyba że chcesz by za złymi estymacjami poszły złe decyzje biznesowe. Może i tak bylo.

Jak dla mnie to nie są aż tak głupi i robią co roku estymacje. Za to byli wystarczająco niesprytni 🙂  by wyrysować trendy uwzględniając spike roku 2021. Znają się na rowerach ale nie było komu podjąć właściwiej decyzji biznesowej i wyrzucić do kosza anomalię popytu z 2021. To tylko moje zgadywanki 🙂 Zajmuje sie takimi wykresikami. 

Napiszę coś jak nie zapomnę.
W 2022 zrezygnował wieloletni CEO i pasjonat kolarstwa Mike Sinyard. Zastąpił go CEO od odkurzaczy. Zrobił rewolucję. Zlikwidował model sprzedaży przez dealerów. Wprowadził model sprzedaży direct-to-consumer i przez sklepy franczyzowe.

Zlikwidował projekty 3 rowerów szosowych i będzie jeden uniwersalny. Rozwijają za to mocno elektryki. 

Jakie to przyniesie skutki czas pokaże.  Na razie ja widać byli przetowarowani jak wszyscy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...