Skocz do zawartości

Czy Dętka Pirelli p Zero SmarTube 700x23/32 poradzi sobie z cisnieniem 8,5bar ?


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega używa Pirelli w MTB. Ja używam w MTB podobnych, Schwalbe Aerothan. I po roku używania pojawił się problem z plastikowym wentylem na którym puszcza ciśnienie. W najnowszej wersji Schwalbe wzmocniło wentyl i jego okolice. Mam taką teraz z tyłu. Ja bym sugerował kupić Tubolito z Decathlonu. Tam jak coś się zepsuje można niemal wszystko zwrócić. Pirelli ma napisane: Don't repair - replace. Schwalbe, Revoloop, Tubolito można łatać. Revoloop ma identyczne wzmocnienia jak Schwalbe i kolor i przypuszczam że Schwalbe to rebrandowany Revoloop.

Odnośnik do komentarza

Tubolito odpada, prześledziłem wczoraj dokładnie kilka jej testów i niestety do szosy jej wentyle się nie nadają. Ale widzę, że i Zero SmarTube pomimo ceny nie jest taka mocna. Chyba zdecyduje się na zwykłe dętki z całym metalowym wentylem. Jeśli ktoś ma jakieś typy dobrych lekkich dętek z butylu to z chęcią go wysłucham. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jajacek napisał(a):

1,75 to nie jest opona MTB. Rower bez amortyzatora nie jest rowerem MTB

Jak to? A klasyczne mtb z początków istnienia? Nawet jeszcze nie tak dawno, bo na początku lat 90-tych sprzedawane były mtb 26" i na sztywnym widelcu - sam takiego miałem, co prawda opona oryginalnie była trochę szersza (z czasem też założyłem tzw. opony mtb 1,75" i w "normalnym", lekko pagórkowatym lesie radziłem sobie całkiem nieźle) ale widelec sztywny ?

IMG_20211112_143545_copy_1245x906.thumb.jpg.a9eba4f5cf089a5ba9ef756fccc7e9b0.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...