Skocz do zawartości

Rockrider Explore 540 29" vs XC 100 29"


Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem.  Amor to suntour raidon. Powietrze, blokada na goleni, regulacja odbicia, sztywna os i zwezana główką. Amor działa zaskakująco fajnie. Jest bardziej czuły niż moja reba (chyba reba potrzebuje serwisu...). Przerzutki ładnie chodzą, jak to w deorce, hamulce słabe, nawet bardzo słabe, u mojej dziewczyny są teoretycznie te same hamulce a hamują lepiej, może się dotrą. 

Dziwnie się prowadzi z mostkiem 40 mm, strasznie narwany przy skręcaniu ale to raczej kwestia przyzwyczajenia. 

Odnośnik do komentarza

Nie istotne zmiany. Ja osobiście bym nawet nie zmieniał. Jeździłem wczoraj na damskiej M, mam 176, dla mnie rower minimalnie za krotki, szerokość kierownicy niezauważalna w porównaniu do mojej 72 cm, siodełko niby kobiece ale to nie jest typowa kanapa, jakby nie napis "women" nikt by nie zwrócił uwagi że to pod kobietę. Moja mama pierwsze co zarzyczyla to zmiana siodełka na jej szersze i bardziej miękkie. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio coś im system zawodzi. Zamawiałem 2 rowery, jeden dostałem powiadomienie, że jest, drugi brak powiadomienia. Okazało się że ten bez powiadomienia przyszedł kiedy miał przyjść tylko system nie wysłał mi powiadomienia. W ciągu miesiąca miałem 2 takie sytuacje. Jeśli nie dostaniesz informacji o opóźnieniu, przedzwoń do swojego sklepu i podpytaj czy fizycznie mają już rower. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...