Skocz do zawartości

Ktory wybrac z tych dwoch


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie odebrałem rower z serwisu wszystko ok jedynie trochę cieknie z przedniego hamulca płyn i bedzie do wymiany klamka. Poza tym wszystko perfekt. Ale teraz zwróciłem uwagę na mocowanie sztycy od siodełka i wcześniej guma na sztycy była na samym dole przy mocowaniu do ramy a teraz jest nad tym mocowaniem do regulacji po serwisie  ? ? Gdzie więc powinna ona się znajdować tak jak teraz nad czy pod jak wcześniej ?

IMG_20220623_182405-01-01.jpeg

Screenshot_2022-06-23-18-27-40-586_com.miui.gallery.jpg

Patrząc na zdjęcia w internecie to w ogóle wydaje mi się że ten element jest dodany i fabrycznie go nie było, bo w sumie nie pełni on żadnej funkcji regulacji 

 

IMG_20220623_184021-01.jpeg

Odnośnik do komentarza

Siodełka które są dla mnie wygodne za w miarę normalne pieniądze: Specialzied Phenom Comp i Specialzied Henge Comp.
Ludzie piszą że nowe siodełko Speca Bridge Comp jest bardzo wygodne.

Co do licznika to różne są potrzeby. Ja używam Garmin Edge 1000. Mój młody Garmin Edge 1030. Mieliśmy Wahoo Elment Blot i pozbyliśmy się po 24h. Jest to urządzenie, które jest w pewnym sensie zdalnym monitorem dla telefonu. Jak padnie bateria w telefonie to nic w nim nie zmienisz i nie wyznaczysz trasy. Garmin jest w pełni autonomiczny. Wszystko można zrobić na nim. Koledzy twierdzą że po najnowszej aktualizacji Wahoo jest do wyrzucenia. Wiesza się po maks 100 km. Nie wiem czy tak jest w każdym.

Odnośnik do komentarza

Mam Bolta od ponad 3 lat. Nigdy nie miałem zwiechy. Ostatni update był chyba 1 czerwca o ile dobrze pamiętam. Od tego czasu też żadnej zwiechy. Trasy ponad 100 km robione, żadnych problemów. Używany codziennie. Stwierdzenie że jest to zdalny monitor dla telefonu to trochę Jacku nadużycie ? Fakt wszystko ustawiamy przez apkę (dla mnie to plus akurat) ale komputerek nie musi być nonstop podłączony do telefonu, ? Ślad trasy można bezpośrednio z urządzenia załadować bez użycia apki w telefonie. Inna sprawa że nie jest to tak naprawdę nawigacja, zjedziesz z trasy to nie przeliczy (mówię ofkoz o Bolcie v1). Ale tak jak piszesz Jacku "różne są potrzeby" ? Dla mnie to urządzenie do treningu i odczytu danych z sensorów (pomiar mocy, czujnik tętna, varia itd). I tu dla mnie sprawdza się idealnie. Co do nawigacji, właściwie nie korzystam więc żadna mi różnica ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...