Skocz do zawartości

Spartacus Cross 4.0, sklep infinitibike.pl


Mek

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem tu. Na stronie producentów zdjęcia pokazują lepiej lub gorzej w każdym razie są "studyjne" Często niby wyraźne ale małe. Teraz gdy patrzę na twoje zdjęcie to widzę inny rower i co ważne to w środowisku naturalnym. Są też zdjęcia na pierwszej stronie tego tematu i chwała autorowi ale te zdjęcia są zbyt małe, oddalone, kąty ujęcia też tylko poglądowe. Typowe zdjęcia dostępne na stronach internetowych pokazują coś i zarazem nic. Twoje zdjęcie jest jest jednym z tych które jednak pokazuje mi już coś więcej. Gdybym widział to zdjęcie wcześniej to szanse na wybór Spartakusa znacząco by wzrósł. O moim wyborze decydowały inne czynniki bynajmniej nie fotki lub marginalnie. Nie będę się rozpisywał. Porównajmy:

 

 1 vs 2 vs 3

 

To jest zawsze sztuka lub fart by zdjęcie było blisko rzeczywistości. Ile razy widzieliśmy coś na zdjęciach filmach a jak wyszło w realu.

 

P.S. Mogłeś go trochę pobrudzić bo wygląda jak model )) Warunki oświetleniowe miałeś niekorzystne. Wiem, że to też kwestia czasu, sprzętu, możliwości. Ciekawe czy ja będę sypał zdjęciami  :rolleyes: W internetach to przeważnie słomiany zapał. Jak będę miał to zdam relację, zrobię fotki, filmy etc. I to był ostatni dzień gdy taki ktosiu był na forum ))))

Odnośnik do komentarza

 

... Ciekawe czy ja będę sypał zdjęciami  :rolleyes: W internetach to przeważnie słomiany zapał. Jak będę miał to zdam relację, zrobię fotki, filmy etc. I to był ostatni dzień gdy taki ktosiu był na forum ))))

No bo ile można pisać o swoim rowerze, komórce czy rybach w akwarium... ;)

PS ale z zapotrzebowaniem na zdjęcia szczegółów pojechałeś ... zboczek :D

Odnośnik do komentarza

Jak zacznę jeździć to porobię znów kilka fotek naszych rowerów. Dla mojej kobiety planuję na dniach zamówić mostek do kierownicy, by mogła jeździć w mniej pochylonej pozycji (może zrobię jakieś porównanie zdjęć przed i po). Mi w zupełności odpowiada pozycja na tym rowerze więc nie muszę zamawiać żadnego mostka :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, poszukuję właśnie roweru dla swojej narzeczonej oraz prawdopodobnie dla siebie i Spartacus jest jednym z głównych faworytów :)

 

Mam w związku z tym trochę inne pytanie, bo odnoszące się do kolorystyki... Jak to jest z amortyzowanym widelcem - czy zawsze ma kolor biały? Na stronie producenta właśnie tak jest ale widziałem zdjęcie użytkowników gdzie jest czarny. Jasny amortyzator, przy ciemnej ramie jakoś tak kłuje mnie w oczy, a z kolei czytałem że całkowicie biały rower bardzo szybko się brudzi (jest to dużo bardziej widoczne)  <_<

Odnośnik do komentarza

Miałem czarną szosówkę, a teraz mam białą. Na białym rowerze kompletnie nie widać kurzu i plam po wodzie (np. jak trochę wody z bidonu pokapie po ramie i wyschnie). Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć rower wilgotną szmatką. Natomiast na czarnym kolorze jeszcze dobrze nie ruszysz i można pisać paluchem po ramie. Natomiast w deszczu to bez różnicy, no chyba, że ma ktoś kolor roweru w kolorze błota  :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Niestety mój Spartacus dotarł do mnie owszem poskładany ale z gotowością do drogi to mu troche brakowało . Widocznie ktoś kto go składał miał zdecydowanie słaby dzień. Kierownica owszem skręcała ale nie płynnie ale skokowo z dającym sie wyczuć skokiem , ja wskazówka zegara , tyk, tyk, tyk. Hamulce to samo . Jednym słowem musiałem dodac 100 zł by w serwisie rowerowym zrobili co trzeba . I teraz jest super ekstra, ale dla firmy minus.

Odnośnik do komentarza

Witam .

Poszukuję roweru damskiego, rozważam zakup cross 4 mam pytanie do użytkowników tego roweru, jak i do znawców tematu. Poszukując roweru oglądałem w sieci wiele modeli różnych rowerów, Spartacus zwrócił moją uwagą ze względu na relacje cena-osprzęt, ale i tak ogólnie mi się spodobał, ale mam wątpliwości chodzi głównie o ramę. Przyglądając się wielu rowerom zaówarzyłem ,że w Spartakusie rura w której jest osadzony amortyzator jest dość długa i kąt pochylenia większy niż w wielu innych rowerach (KTM,Romet LeaderFox) podobnie rura w której zamontowana jest sztyca do siodełka -duży kąt nahlenia, i wydaje  mi się że rostaw osi między przednim a tylnim kołem jest większy niż w  innych rowerach damskich , a może to kwestia zdjęć roweru ? Stąd moje pytanie , czy ma to jakieś znaczenie w czasie jazdy ? czy może w rowerze krosowym jest to lepsze rozwiązanie taki kąt nahlenia sztycy i kierownicy , albo jest to bez znaczenia a tylko to pomysł projektanta ramy?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Melduje że mój Rower przyjechał dziś do mnie.

Wieczorem składanie i dam znać co i jak.

 

Zdecydowałem się na Spartacusa Crossa 4.0  17cali rama ( 176/82 przekrok  - za radą Pani Natali i Waszą ) kolor biały.

Dołożyłem Mostek Regulowany, błotniki, Bagażnik tylny Fotelik Kross Cozy i jeszcze trochę gadżetów

 

Opony narazie Standard ale i tak pewnie przetestuję Schwalbe Smart Sam 1.60 lub 1.75.

Odnośnik do komentarza

Zwróć uwagę podczas montażu pedałów. Mi pomagał kolega, który zbyt się spieszył i niedokładnie dokrecał pedał od swojej strony. Potem czułem przeskakiwanie podczas jazdy. Po odkręceniu i ponownym dokręceniu pedału, wszystko już działało płynnie.

0,75 h i rower złożony. Baw się dobrze podczas montażu. ?

Pzdr. Rysiek.

Odnośnik do komentarza

Zwróć uwagę podczas montażu pedałów. Mi pomagał kolega, który zbyt się spieszył i niedokładnie dokrecał pedał od swojej strony. Potem czułem przeskakiwanie podczas jazdy. Po odkręceniu i ponownym dokręceniu pedału, wszystko już działało płynnie.

0,75 h i rower złożony. Baw się dobrze podczas montażu.

Pzdr. Rysiek.

Dzięki

 

Wczoraj najpierw jakimś cudem upchałem paczkę do  Auta ( 170x85x15cm ) - do Seata Altea ( + 2 foteliki + druga paczka z fotelikiem rowerowym tez zamówionym  ) - ledwie co.

 

Potem wtargałem to na 2 pietro

 

Koniec końców z braku czasu dziś zniosłem paczkę do piwnicy ... :)

Nawet nie maiłem kiedy zajrzeć do środka ...

 

Pewnie złożę w święta - jedyny wolny okres - więc dam znać.

 

Dzięki za uwagi.

Jak ktoś jeszcze ma c iś do dodania przy skręcaniu to śmiało pisać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zapłaciłeś 100zł za regulacje hamulców i poprawne skręcenie kierownicy? Strasznie drogi serwis!

 

Być może , jednak to producent powinien zadbać o swój wyrób , napisałem o dwóch rzeczach , bo niby jakbym napisał że lewa manetka była zle wyregulowana to co niby by to zmieniło ?? . Pewnie ze mogłem podesłać im paragon , ale nie mam czasu na takie pierdoły. teraz za niedługo muszę zapłacić 80 zł za przegląd , bo inaczej nie uznają ewentualnej gwarancji . Kupiłem to co kupiłem , do nikogo nie mam żalu , był temat napisałem , bo chętnie zapłaciłbym tę stówkę producentowi . Ot i to wszystko  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...