Skocz do zawartości

Nowa szosa, zaczynam poszukiwania :)


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli przesyłka w końcu doszła. Gratulacje! Przyjemności z jazdy!

 

A nieustający OFF TOPIC

Mój młody wygrał wczoraj piąty etap Małego Wyścigu Pokoju i cztery poprzednie i oczywiście klasyfikację generalną

Nawet na Eurosporcie Darek Baranowski o nim wspominał w czasie Giro, więc jestem dumny jak paw.

Jak ktoś ma FB to tu relacja i fotki:

https://www.facebook.com/jacek.kapela.18/posts/1674182432665732

Odnośnik do komentarza

Widzę, że u Ciebie też rowery na dywanach stoją :D

Ja przez te zielone wstawki nie chciałam słyszeć o tegorocznym Anyroadzie ;) Ale to dlatego, że mi do niczego kompletnie nie pasuje, a nie mam niestety jedynie czarnych ubrań (które przyjęłyby każdy kolor roweru). Gdyby jednak nie te ubrania, to jak najbardziej do przyjęcia :) Ładnie komponuje się z tym szarym.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że u Ciebie też rowery na dywanach stoją :D

Ja przez te zielone wstawki nie chciałam słyszeć o tegorocznym Anyroadzie ;) Ale to dlatego, że mi do niczego kompletnie nie pasuje, a nie mam niestety jedynie czarnych ubrań (które przyjęłyby każdy kolor roweru). Gdyby jednak nie te ubrania, to jak najbardziej do przyjęcia :) Ładnie komponuje się z tym szarym.

Większość ubrań mam czarno-czerwonych w połączeniu z rowerem będę wyglądał bardzo kolorowo ;)

Odnośnik do komentarza

Czyli przesyłka w końcu doszła. Gratulacje! Przyjemności z jazdy!

 

A nieustający OFF TOPIC

Mój młody wygrał wczoraj piąty etap Małego Wyścigu Pokoju i cztery poprzednie i oczywiście klasyfikację generalną

Nawet na Eurosporcie Darek Baranowski o nim wspominał w czasie Giro, więc jestem dumny jak paw.

Jak ktoś ma FB to tu relacja i fotki:

https://www.facebook.com/jacek.kapela.18/posts/1674182432665732

Gratulacje dla syna, no i oczywiście dla Ciebie Jacku. Świetna sprawa :)

Odnośnik do komentarza

Większość ubrań mam czarno-czerwonych w połączeniu z rowerem będę wyglądał bardzo kolorowo ;)

Większość również i generalnie staram się kupować rzeczy w kolorach neutralnych (czarne i szare), bo jakoś te wszystkie barwy kolarskie słabo mnie przekonują. Zdarzyły się jednak rzeczy, co do których wyboru wielkiego nie miałam i tak na przykład jeżdżę w butach z elementami amarantu (to taki róż, ale nie majtkowy, Wikipedia pisze, że w zasadzie to nawet czerwień przechodząca w fiolet :p). Poza tym takie same wstawki pojawiają się u mnie w odzieży wiosenno-jesiennej (bluza i rękawiczki z długimi palcami), a jak do tego doliczyć wiatrówkę w kolorze żółtym odcień: "zgaś panie ten kolor", to zielony rower wchodzi w mocny konflikt w mojej głowie ;) Już starczy, że mam Kandsa właśnie w takim umaszczeniu.

Rety, tak to wszystko piszę, jakbym Ci rower obrzydzić chciała. Przepraszam! Tak naprawdę bardzo się cieszę, że podoba Ci się zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym :) I w ogóle znam mnóstwo innych kolorów, na których jeździć nie chciałabym nawet na krótkie wycieczki, a jakby mi przyszło mieć zielone paski, to przecież bym nie dramatyzowała. Zupełnie inaczej niż takiego przełaja Treka, który może i kosztuje furę tysięcy, ale nie dość, że cały niebieski, to jeszcze paćki żółte i różowe :p

Odnośnik do komentarza

 

Mój młody wygrał wczoraj piąty etap Małego Wyścigu Pokoju i cztery poprzednie i oczywiście klasyfikację generalną

Nawet na Eurosporcie Darek Baranowski o nim wspominał w czasie Giro, więc jestem dumny jak paw.

Brawo! Gratuluje przede wszystkim Młodemu. Tylko On wie ile potu wylał zimą w czasie treningów.

A teraz poważnie - czy to jest ten czas, że już są rozmowy o tym, by ustawić go w jakimś profesjonalnym klubie? Czy jednak stawiasz na zdobycie "cywilnego" wykształcenia a sport będzie jakimś ciekawym dodatkiem w życiu?

Odnośnik do komentarza

Większość również i generalnie staram się kupować rzeczy w kolorach neutralnych (czarne i szare), bo jakoś te wszystkie barwy kolarskie słabo mnie przekonują. Zdarzyły się jednak rzeczy, co do których wyboru wielkiego nie miałam i tak na przykład jeżdżę w butach z elementami amarantu (to taki róż, ale nie majtkowy, Wikipedia pisze, że w zasadzie to nawet czerwień przechodząca w fiolet :P). Poza tym takie same wstawki pojawiają się u mnie w odzieży wiosenno-jesiennej (bluza i rękawiczki z długimi palcami), a jak do tego doliczyć wiatrówkę w kolorze żółtym odcień: "zgaś panie ten kolor", to zielony rower wchodzi w mocny konflikt w mojej głowie ;) Już starczy, że mam Kandsa właśnie w takim umaszczeniu.

Rety, tak to wszystko piszę, jakbym Ci rower obrzydzić chciała. Przepraszam! Tak naprawdę bardzo się cieszę, że podoba Ci się zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym :) I w ogóle znam mnóstwo innych kolorów, na których jeździć nie chciałabym nawet na krótkie wycieczki, a jakby mi przyszło mieć zielone paski, to przecież bym nie dramatyzowała. Zupełnie inaczej niż takiego przełaja Treka, który może i kosztuje furę tysięcy, ale nie dość, że cały niebieski, to jeszcze paćki żółte i różowe :P

Nie ma obaw, nic mi go nie obrzydzi :) Właśnie wróciłem, pierwsze 94km za nami - jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Mój młody wygrał wczoraj piąty etap Małego Wyścigu Pokoju i cztery poprzednie i oczywiście klasyfikację generalną

Nawet na Eurosporcie Darek Baranowski o nim wspominał w czasie Giro, więc jestem dumny jak paw.

Jak ktoś ma FB to tu relacja i fotki:

https://www.facebook.com/jacek.kapela.18/posts/1674182432665732

Dołączam się do gratulacji. :) Niech kariera się rozwija.

 

Nie ma obaw, nic mi go nie obrzydzi :) Właśnie wróciłem, pierwsze 94km za nami - jest dobrze :)

I tu też gratulacje, niech się rower sprawdza. :)

Odnośnik do komentarza

Czyli przesyłka w końcu doszła. Gratulacje! Przyjemności z jazdy!

 

A nieustający OFF TOPIC

Mój młody wygrał wczoraj piąty etap Małego Wyścigu Pokoju i cztery poprzednie i oczywiście klasyfikację generalną

Nawet na Eurosporcie Darek Baranowski o nim wspominał w czasie Giro, więc jestem dumny jak paw.

Jak ktoś ma FB to tu relacja i fotki:

https://www.facebook.com/jacek.kapela.18/posts/1674182432665732

Gratulacje!

Może warto już autografy zbierać, w przyszlości mogą być sporo warte :)

Odnośnik do komentarza

@Paweł

U nas w klubie trener mówi że młodzik to nie kolarz. I w pełni się z nim zgadzam. Dystanse są na razie dziecięce. 20-40 km. W Juniorze Młodszym już 50-80 km a w Juniorze 80-120 km. W każdej z tych kategorii należy wykonać coraz cięższą pracę żeby osiągnąć sukces. Sukces kolarza to jakieś 20% talentu i 80% ciężkiej pracy. Na razie wygrywa talentem. A czy będzię w stanie dołożyć do tego ciężką pracę to czas pokaże.

 

Jeśli chodzi o klub, to jest to nieduży klub spod Warszawy, w Grodzisku Mazowieckim. Ale jest to klub bardzo dobry i nie mogę złego słowa powiedzieć. Mamy w nim wszystko co jest nam potrzebne. Klub się specjalizuje w wyścigach szosowych i torowych. I w tych młody zamierza się ścigać.

 

Nie ma mowy o odpuszczaniu edukacji. Natomiast widzę po sobie że zrobiłem błąd nie związując się ze sportem. Ale kiedyś nie było takich możliwości jak teraz. Obecnie można będąc w sporcie kimś z dużą wiedzą, zarabiać bardzo dobre pieniądze, robiąc to co się lubi i obracając się wśród ludzi związanych ze sportem. I raczej w tym kierunku nakierowuję młodego. Zamiast męczyć się w jakiejś koszmarnie nudnej korporacji można zarabiać podobnie robiąc super fajne rzeczy. I mam takie przykłady wokół siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...