Skocz do zawartości

DawidK

 • Ilość treści

  275
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O DawidK

 • Ranga
  Stały bywalec

Ostatnio na profilu byli

302 wyświetleń profilu
 1. DawidK

  Poszukuję, kupię Garmina 1000.

  Rozumiem ja mam teraz przypływ większy gotówki. Ale dorabiam na to. Dzięki temu kupiłem Garmina czy porządne gripy Ergona inaczej mogło by być ciężko. Jeszcze jakieś fajne rękawiczki by pasowało dorwać.
 2. DawidK

  Poszukuję, kupię Garmina 1000.

  W każdym razie nie jest tak łatwo jak się wydaje, nawet jak wiesz jaki rozmiar ramy. Ty masz jeszcze tą przewagę, że miałaś kilka dobrych rowerów i masz porównanie. Czy do rowerów czy osprzętu itp.
 3. DawidK

  Poszukuję, kupię Garmina 1000.

  No nie ma czego w moim rozmiarze też ciężko. mam 165 wzrostu. I ramę Muesinga mam w rozmiarze 450 mm.(17,7"). I dobrze, że sprzedawca polecił tą ramę. I jest na styk, mogła by być trochę mniejsza. Sprzedawca sam myślał albo na styk albo dobra i podobno dopuszczalna jest. Bo u nas w sklepie jednym powiedzieli, tylko duża rama na małej śmiesznie dziecinnie będę wyglądał i chcieli sprzedać na ramie 21.. A i miałem do wyboru na tej właśnie ramie lepszej Muesinga za 3 tys lub według sprzedawcy gorszej na Acenta za 2,5 tys i wziąłem lepszą ramę. A jako, że u nas rzadkość często jak mijam rowerzystów to pytają o rower bo nieznany. Ten sklep co był najbardziej obeznany i rzeczowy to mają różne rowery, ale są głównie przedstawicielem Treka. A i zdecydowałem się na tego Garmina co pisałem jak wszystko ok będzie to w Poniedziałek wyśle . A tak realnie ile bateria trzyma dam radę od rana do wieczora rejestrować trasę czy trzeba powerbanka wozić?
 4. DawidK

  Poszukuję, kupię Garmina 1000.

  Ale rozpisaliście się. Ja na razie mam to szczęście, że nie zostałem oszukany albo coś drobnego bo nie pamiętam. Ale zawsze obawy mam. Tak jak z rowerem zaryzykowałem i nie żałuję. Za nim na to forum trafiłem to był blog Łukasza tylko. I na innym forum jak pytałem o rowery pierwszy raz 2 gości poleciło mi sprzedawcę, że w danej cenie da mi lepszy rower niż w sklepie,. Napisałem dał mi ofertę pochodziłem u nas po sklepach, większość odradzało. Że w takiej cenie ciężko nowy dostać, że jakaś podpucha musi być lub rama, że złomu przemalowana. W jednym co serwisuję rower co się najbardziej rzetelnym sklepem okazał nie odradzali mi tylko, że jak pewny jestem to brać u nich ponad 4 tyś na takim osprzęcie. Potwierdzili po zakupie, że super rower w tej cenie. I rower w sumie na zdjęciach widziałem bo aż z Łodzi był i nie miałem jak podjechać. Ale zaryzykowałem i zadowolony jestem zwłaszcza. że mam na ramie mało znanej marki w Polsce. Potem pomyślałem po fakcie, że mogłem Łukasza poprosić obejrzenie roweru przed kupnem.
 5. DawidK

  Poszukuję, kupię Garmina 1000.

  No tak a ty jaki masz skąd😀
 6. DawidK

  Poszukuję, kupię Garmina 1000.

  No tak oby tylko uczciwa oferta była i nie przyszedł bubel albo nic. Generalnie za 1500 zł dostaje: licznik z dodatkami czujniki podobno jakieś lepsze prędkości, kadencji i tętna, varia, pilot, 2 etui. A czy się przyda dodatki pilot pewnie nie. Ale lampka to ciekawy patent może się sprawdzi.
 7. DawidK

  Poszukuję, kupię Garmina 1000.

  Dzięki wielkie. Ważne że się opłaca 😀
 8. DawidK

  Poszukuję, kupię Garmina 1000.

  Hej opłaca się z czujnikami od 1 właściciela za 1100 zł. I namawia mnie na varie plus pilota całość za 1500.zł sprzeda. Na szajbajku info o sprzedaży dostałem co sądzicie?
 9. Ciekawie ja napiszę z swojej perspektywy. Lampki ładne, ale i cena też. Ja mam walle na tył i nie mam zastrzeżeń w tej cenie bardzo dobra lampka i polecana. A z przodu miałem kupić ale w prezencie dostałem modowanego Convoya z forum o światełkach, przerobioną na rower. Wszedłem tam z zamiarem kupna ale forum złożyło się i dostałem w prezencie. I jest rewelacja najmocniej do tej pory lampka przednia jaką widziałem. I jakbym nie kupował to cena też atrakcyjna za około 150 zł idzie kupić.
 10. DawidK

  Poszukuję, kupię Garmina 1000.

  No jestem kombinuje jak się da😜
 11. DawidK

  Poszukuję, kupię Garmina 1000.

  O dzięki dobry pomysł
 12. DawidK

  Poszukuję, kupię Garmina 1000.

  Eee myślałem, że bardziej romantycznie będzie. I że się dzielić będziemy ja jednego dnia ty drugiego a w soboty i niedziele wspólnie 😀
 13. DawidK

  Poszukuję, kupię Garmina 1000.

  No trudno mało ofert jest. A może Elle na spółkę kupimy 😀
 14. DawidK

  Poszukuję, kupię Garmina 1000.

  A jak możesz to popytaj może i mi się coś trafi. Na razie bez czujników znalazłem na olx.
 15. Może ale ciężko chyba sprężynę dostać.
×