Skocz do zawartości

MTB do +/- 3500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, igiwir123 napisał(a):

Kurcze jeśli kupię to ja bede drugim właścicielem to mi już nie przysługuje ta dożywotnia gwarancja?

Dokładnie tak, dlatego mówiłem że trzeba kupić prosto ze sklepu

"Roszczenia z tytułu gwarancji są skuteczne tylko wtedy, gdy rower został prawidłowo zmontowany oraz przygotowany do jazdy przez autoryzowanego sprzedawcę zgodnie z wytycznymi firmy Specialized."

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Veriv napisał(a):

Dokładnie tak, dlatego mówiłem że trzeba kupić prosto ze sklepu

"Roszczenia z tytułu gwarancji są skuteczne tylko wtedy, gdy rower został prawidłowo zmontowany oraz przygotowany do jazdy przez autoryzowanego sprzedawcę zgodnie z wytycznymi firmy Specialized."

Dożywotnia gwarancja* dla pierwotnego właściciela na wady materiału, produkcyjne lub wady wykończenia we wszystkich modelach ram marki Specialized. Dożywotnia gwarancja odnosi się do czasu żywotności produktu, nie właściciela roweru.
Z strony speca

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.12.2023 o 17:56, igiwir123 napisał(a):

Musisz śledzić bo co chwile cena spada na Speca. W zeszłym tyg był po 3400 z kawałkiem a bordo był nawet za 3100 zł. Sam kupiłem dla żony. A chisel NX za 4100 był. Te z olx to właśnie kupione na promce w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, mareckiabc napisał(a):

Musisz śledzić bo co chwile cena spada na Speca. W zeszłym tyg był po 3400 z kawałkiem a bordo był nawet za 3100 zł. Sam kupiłem dla żony. A chisel NX za 4100 był. Te z olx to właśnie kupione na promce w tym sklepie.

No na olx gościa się nawet pytałem w jakim sklepie kupił, napisał że bikeinn to se pomyślałem że napewno wyrwał z promki. Fajne te ceny tylko to trzeba być już zdecydowanym i kupować bo to szybko schodzi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...