Skocz do zawartości

MTB do +/- 3500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaką tam korbę montują, jak rower ma Boost to powinna być korba pod Boost. Na pewno amor RockShox jest lepszy niż te badziewia Suntoura i podobne co wkładają do EXPL 540. 

W XC 100 mamy ramę ze sztywną osią co jest niewątpliwą przewagą. W XC 100 mamy amor Manitou. Są tacy co twierdzą że amortyzacja na nim jest lepsza niż na Judy. Nie wiem, nie jeździłem na nim. Napęd ciut lepszy w Radonie. Judy jest niewątpliwie budżetowym amorem ale ma olej w goleni, sprężynę powietrzną i się normalnie ugina i normalnie odbija. To są budżetowe rowery więc mają hamulce atrapy i budżetowe koła. W tej cenie nikt innych nie daje. Dopiero w XC 120 są lepsze koła i lepszy amor. Do rekreacyjnej jazdy oba są całkiem przyzwoitymi rowerami. Z czasem zmienić hamulce na MT500 lub Deore i będzie całkiem fajny rower. 

Ja bym wybrał XC 100 bo sztywna oś, amor powietrzny z olejem w goleni, bo serwis na miejscu, serwis amora jeśli nic się nie zmieniło za free w cenie w okresie gwarancji a wszelkie problemy serwisowe za free. Natomiast ten biały kolor amora może drażnić. Kiedyś sobie kupiłem taki biały amor do crossa co było błędem. Może jakiś kumpel się znajdzie co tanio przemaluje. Heble do zmiany, trzeba polować na tanie Deore najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...