Skocz do zawartości

MTB do +/- 3500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

@Greg29 dzięki za ten kalkulator 🙂 To mnie nakłoniło do sprawdzenia.  Myślę że potrzeby @igiwir123 wypełni w 100%, bo moją ciekawość zaspokoił w 300% (3 rowery x 100%) Taka analityka to jednak potęga, gdy przyjrzałem się porównaniu 2 rowerów o których wcześniej pisałem:

https://roweroweporady.pl/f/topic/10795-mtb-do-3500-zł/?do=findComment&comment=81135

to doszedłem do wniosku, że dla moich potrzeb jednak mniejszy blat w korbie byłby korzystniejszy, np. 34x(11-40) a nawet 30x(11-40), natomiast windowanie z tyłu np.42z, lub 46z, zupełnie bezcelowe.

Screenshot_2024-01-18-15-46-27-410_com.android.chrome.thumb.jpg.bb26f1aac2379de9c0690c386e661f74.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli kłopot to angielski, to np. przeglądarka chrome ładnie tłumaczy na polski.  Jeśli nadal kiepsko, to Ci to wpiszę i prześlę, ale musisz sprawdzić i policzyć dane dla obu rowerów:

-rozmiar opony

-ilości zębów blatów w korbie

-il. zębów w kasecie

-ulubiona twoja kadencja

Wpisz to wszystko w odpowiedzi 😉

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
4 minuty temu, Veriv napisał(a):

To się sprężaj bo wczoraj kupiłem tam za 3500 😉

A tak spytam za ile ci przyjdzie? Czas dostawy poprostu i czy można płacić tam na bikeinn przelewem bądź blikiem a nie tylko kartą bo jakoś mi się kojarzy że jak zagraniczne stronki to zaraz tylko płacenie kartą.

Odnośnik do komentarza

Płaciłem blikiem. Dostawa jest zapowiadana na 8 lutego? Podejrzewam że będzie później.

Jak będziesz potwierdzać kod blik na stronie bikeinn, to nie zdziw sie... Po potwierdzeniu nie następuje żadne przekierowanie do strony ze statusem transakcji. Zamiast tego podany kod blik znika z formularza...

Strona srednio ogarnia płatność blikiem, email z potwierdzeniem przychodzi dopiero po dłuższej chwili 🙂 Kilka razy tam już kupowałem i za każdym razem tak to (nie)działało.

Edytowane przez Veriv
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...