Skocz do zawartości

Indiana x-pulser 6.9 model 2023 vs Unibike Fusion


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, atkin2 napisał(a):

A długo czekałeś na odpowiedz , bo tez wysłałem maila i czekam na odp.

Wczoraj pisalem jak tu zadawalem pytanie mniej wiecej. Jak odpisali to odrazu tu napisalem. Wiec mniej wiecej max 1 dzien. 
W sumie nadal mam watpliwosci bo niby CL to coil. Chyba bede musial to rozkrecic czy cos mam nadzieje ze nie dostane sprezyna w twarz ;D

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Redchoice napisał(a):

Wczoraj pisalem jak tu zadawalem pytanie mniej wiecej. Jak odpisali to odrazu tu napisalem. Wiec mniej wiecej max 1 dzien. 
W sumie nadal mam watpliwosci bo niby CL to coil. Chyba bede musial to rozkrecic czy cos mam nadzieje ze nie dostane sprezyna w twarz ;D

No ja tez dla pewności wysłałem do. Nich zapytanie odnosnie armora w X7 i odpowiedzieli :

‚Dzień dobry,
tak, amortyzator powietrzny, recon silver solo air. 

 W przypadku chęci złożenia zamówienia proszę o podanie danych. 
wiec dlaczego ME nie podaje odrazu takich informacji na stronie , a człowiek jak czyta to musi rozkminiac co oni tam za część wstawili ?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, atkin2 napisał(a):

No ja tez dla pewności wysłałem do. Nich zapytanie odnosnie armora w X7 i odpowiedzieli :

‚Dzień dobry,
tak, amortyzator powietrzny, recon silver solo air. 

 W przypadku chęci złożenia zamówienia proszę o podanie danych. 
wiec dlaczego ME nie podaje odrazu takich informacji na stronie , a człowiek jak czyta to musi rozkminiac co oni tam za część wstawili ?

ja nadal mam watpliwosc tylko nie wiem jak to sprawdzic ? boje sie cos rozkrecic ?

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Oskarr napisał(a):

Dostaliście info o powietrzu w sprawie 6.9? Daj zdjęcie kapsla od góry amortyzatora to Ci powiem czy to powietrze czy sprężyna

No ja dostałem odnośnie X7 i póki co nie nie mam jak potwierdzić czy jest zgodny z tym co mi odpisali ?bo rower będzie w sobotę . No ale

za te 4tys to raczej sprężyn nie dają 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2023 o 09:48, jajacek napisał(a):

Zaletą sztywnej osi jest właśnie to że nie trzeba regulować zacisku bo klocki hamulcowe zawsze pozostają w tym samym położeniu  względem zacisku.
Zawsze warto mieć dobrego, zaprzyjaźnionego mechanika, który chociaż wyreguluje dobrze napęd. Zwykle wystarczy ogarnięty małolat. Bicie kół w takich tańszych rowerach zdarza się często o powinno się je wycentrować w ramach gwarancji. Sądzę że spokojnie mogłeś wziąć 19 cali i ewentualnie wydłużyć mostek jeśli czułeś że rower jest za krótki.

Mam w ręku Radona Scart z Paragonem z przodu. On ma 9mm QR, ale, co ciekawe, i widelec i rama z tyłu jest tak ukształtowana, że jest w zasadzie tylko jedno miejsce na wstawienie kół i dokręcenie osi. Tak, jakby prawie sztywna oś bez dobrodziejstw mocnego zamocowania w ramie. Zakładam, że nawet w nowych ramach z QR nie jest to jednak regułą.  W przeciwieństwie do mojego starego trekinga, gdzie z tyłu jest praktycznie wiele równoważnych pozycji na oś koła. 

Odnośnik do komentarza

Witam 

Dzisiaj pryszedł do skllepu moj zamówiony X7 ?  19"  kolor na żywo petarda ..wsiadłem przejechałe sie i niestety okazało się , że jak wsiadłem to siodełko znikneło (tyłek wystawał poza siodełko ) a byłem nastawiony na ten rozmiar bo wydawał sie ok do moich wymiarow 183 /87 ..mierzyrzyłem jeszcze X9 na przełozeniu 1x12 rozmiar 21"wiadomo troche dłuższy troszke mnie wyciągneło ale w sumie było ok.

Mierzyłem jeszcze X8  na 19'  tu  taka sytuacja inne sioidełko i już troszke wygodniej sie siedziało ale  uniesione na max .

Już trace nadzieje że kupie rower ? a tam w sklepie już mnie maja chyba dosyc , zamawiam mierze i nie kupuje ^^i 

 

I teraz pytanie bo chodzi w sumie  o kase  , X7 na ramie 19" napęd 2x10   -w promocji 3999pln ,  a na ramie 21" 4999 pln

X7 -https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-gorski-mtb-torpado-storm-x7-m21-29-cali-meski-zielony

 tu X8 na 21'   naped 1x11 w  cenie praktycznie  jak x7  -https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-gorski-mtb-torpado-storm-x8-m21-29-cali-meski-czarno-czerwony

Ja juz sie rozpisywałem wczesniej  jazda mieszana , moze  wiecej sciezki rowerowe niz lasnie . i teraz pytanie czy warto dopłacic do tej  X7 , czy zdecydowac sie na ta X8 . Nigdy nie jeżdziłem na 1 blacie i nie wiem jak z wygodą na dluższa trasę.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...