Skocz do zawartości

Tylna lampka


Rekomendowane odpowiedzi

1. Szukam fajnej tylnej lampki na USB, koniecznie z jakimś wskaźnikiem naładowania baterii.

2. Wiadomo że powinna dawać w miarę dobre światło, ale przede wszystkim zależy mi żeby miała też jakiś tryb ekonomiczny, na którym będzie w stanie popracować np. około 50 godzin.

3. Oprócz uchwytu do rury powinna mieć też możliwość zaczepienia na podsiodłówce.

4. Fajnie jakby była mała, prosta i bez udziwnień, które ma np. Knog Blinder (jakieś wzorki, dziwaczne tryby migotania...).

200 zł to wydaje mi się strasznie dużo za lampkę rowerową, ale jak będzie to produkt na lata spełniający wszystkie powyższe kryteria, to mógłbym tyle wydać. Ale wolałbym taniej ?

Może macie coś do polecenia?

Odnośnik do komentarza

Ja używam poniższej. Bardzo podoba mi się jej design. Na najbardziej oszczędnym trybie (day flash) przy najnizszej mocy swiecenia (wciąż dużej) wytrzymuje 140h.

https://allegro.pl/oferta/lampa-tyl-moon-cerberus-150-lumenow-3xcobled-usb-c-11939946657?snapshot=MjAyMi0wNS0yNVQxNTo1MDowNi43MTJaO2J1eWVyO2E1ZWM3MjJlZWM2NzI4MDBiZGRhMTg1ODMwZjI1NjVkYTZiYmE0MzJkYmQxMDc3Njk0NGQyNzVjMGVmNjFiZGE%3D

20220601_093423.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...