Skocz do zawartości

Licznik rowerowy.


Rekomendowane odpowiedzi

Bezprzewodowe czasem gubią sygnał z powodu przejeżdżania w pobliżu jakichś trafostacji, linii wysokiego napięcia czy innych "zakłócaczy" i stąd wynia ich mniej dokładna praca. Miałem przewodowy ale ciągle gdzieś ten kabel pociągnąłem, urwałem, uszkodziłem - na szczęście te podstawowe są w miarę tanie i można kupić nowy. Teraz mam bezprzewodowy, czasem gubi sygnał - widzę jak jadę, że na chwilę jest zero ale i tak go wolę bo nie ma tego kabla, który często urywałem. Też są różne systemy transmisji danych, jedne mniej inne bardziej podatne na zakłócenia, np. Sigma ATS jest podobno bardziej podatna na zakłócenia niż STS

Odnośnik do komentarza

Ja kilka tygodni używałem licznika Kross KRC 211UW (bezprzewodowy). Założony w serwisie. Zaczął fiksować i na gwarancji dali nowy, leży w szufladzie, nigdy nie używany. Mogę komuś oddać na drobne pieniądze.
Używam aplikacji telefonicznej (Caymax Sport Tracker, polski deweloper) i całkowicie mi wystarcza, do jazdy rekreacyjnej. Zlicza km, rysuje trasę, pokazuje bieżącą prędkość i robi trochę statystyk. Czasami pracuje w tle, a na ekranie komórki mam wtedy google maps, gdy szukam celu. 
Nota bene, kupując licznik, sprzedawca mnie pouczył: "Po co Panu licznik, ma Pan komórkę na kokpicie. Ja nie używam liczników." ?  
W moim przypadku okazało się, że to zbędny gadżet, zaśmiecający kierownicę. Sprzedawca miał rację...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...