Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przy moich 177 lepiej mi się jeździ na M niż na L. L lepiej wypada pod względem wysunięcia siodełka i dzięki dłuższej ramie jesteś trochę bardziej leżący. W 177 trzeba było wymienić sztyce na dłuższą. Jeśli nie chcesz się bawić do 174 M, powyżej 175 L. 
Tacie obecnie kupiłem przy 174-5 również M aby móc uzyskać trochę wygodniejszą pozycje. 
U mnie z L przesiadłem się na M aby zyskać trochę na zwrotności na wyścigach. M łatwiej też opanować w locie i można ją mocniej położyć na ciasnych singlach. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Oskarr napisał:

Przy moich 177 lepiej mi się jeździ na M niż na L. L lepiej wypada pod względem wysunięcia siodełka i dzięki dłuższej ramie jesteś trochę bardziej leżący. W 177 trzeba było wymienić sztyce na dłuższą. Jeśli nie chcesz się bawić do 174 M, powyżej 175 L. 
Tacie obecnie kupiłem przy 174-5 również M aby móc uzyskać trochę wygodniejszą pozycje. 
U mnie z L przesiadłem się na M aby zyskać trochę na zwrotności na wyścigach. M łatwiej też opanować w locie i można ją mocniej położyć na ciasnych singlach. 

A jaką ramę byś mi zaproponował przy 1.83

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, decathlon już ma nowy model w przedsprzedaży: https://www.decathlon.pl/p/rower-mtb-rockrider-race-900-team-edition-xx1-axs/_/R-p-334031?mc=8654749. Ale nie ma srania po krzakach, to już nie jest maszyna do rekreacji ? 

Edit: niby napisane 'pre-order now', a jak się wczytać, to edycja limitowana i wyprzedane, więc diabli wiedzą. Ale rzeszy potencjalnych chętnych i tak by raczej nie było.

Odnośnik do komentarza

Podobnie było z ich topowymi szosami - po podsumowaniu wartości komponentów wychodziło, że rama jest za darmo.

A ten nowy RR wszystko super, a opony ciągle Hutchinson Kraken, wstydziliby się ? 

Z ciekawości - bo kupować tego przecież nie będę - próbowałem znaleźc sprzęt z podobnym wyposażeniem. I jest, https://www.canyon.com/pl-pl/rowery-gorskie/cross-country-bikes/exceed/cfr/exceed-cfr-ltd/3132.html?dwvar_3132_pv_rahmenfarbe=BK%2FMC, komponenty chyba prawie identyczne. Cena: prawie 33 k PLN. A Canyon to przecież całkiem tania marka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...