Skocz do zawartości

Jak spakować garnitur do sakwy?


Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz "ring"... to nie to chodzi... :) A przy okazji - jakby kogoś interesowało:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6055341290&reco_id=d41f1a0d-ef9d-11e5-a89c-0228c53622e9&ars_rule_id=201

 

mnie to rozwaliło na łopatki  - kiedyś sobie coś takie kupię :)

 

 

Przechowywanie kosmetyków bezpośrednio wraz z ubraniem, to nie jest dobry pomysł w podróży. Duży bawełniany, albo lniany worek też jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza

Taaaak, po tego typu aukcjach widzę, że słowo "luksusowy" (tak samo jak "ekskluzywny") ma bardzo szerokie znaczenie :) Tak samo marketerzy i sprzedający obrzydzili mi słowo "wymarzony". Bo teraz wymarzony może być nawet papier toaletowy :D To tak w ramach off-topicu i "ringu" ;)

Nijak się nie można nie zgodzić :) Niemniej jednak pomysł ciekawy. Pytanie tylko na ile sie sprawdza. Naprawdę chętnie bym się przekonał

 

 

Przechowywanie kosmetyków bezpośrednio wraz z ubraniem, to nie jest dobry pomysł w podróży. Duży bawełniany, albo lniany worek też jest bardzo dobry.

Dlatego ja bym w nim trzymał tylko garnitur

 

 

Edit 2016-03-23 - MaciejRutecki - wydaje mi sie że idealny byłby pokrowiec/futerał/trumna (tak się nazywa sztywne ochronne pudła na instrumenty muzyczne - np. gitary) który z jednej strony pozwoliłby na zmniejszenie wymiarów pakunku, a z drugiej chroniłby go przed czynnikami zewnętrznymi - tak właśnie jak "trumny" do instrumentów albo wysokiej klasy futerały na aparaty fotograficzne. i mi sie właśnie wydaje że ten konkretny taki jest .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...