Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i gut. Natomiast na Stravie konto mam, jak Solscy łazienkę w "Koglu-moglu 2" ?

Solska: A łazienka jest, a jakże, a co ma nie być. A niech idzie za mną, zaraz pokaże. Jak to, łazienki ma nie być? Proszę, jest łazienka.
Babcia Wolańska: Tylko, że tak powiem, raczej nie do użytku.
Solska: A bo znaczy jak Kasia, to znaczy jak moja córcia wyszła za mąż, to już nikt nie miał na to głowy.
Babcia Wolańska: A gdybym tak na przykład chciała skorzystać z toalety.
Solska: A nie to niemożliwe, bo woda nie dochodzi, silnik się zepsuł.
Babcia Wolańska: A może by spróbować naprawić?
Solska: E tam, u nas to na to nie ma czasu.
Babcia Wolańska: To niby po co komu ta łazienka?
Solska: No jak to, żeby ludzie myśleli, że Solska to byle kto, że nas na łazienkę nie stać?!

Odnośnik do komentarza

To chyba spora przesada, żeby podstawowym nazywać model z wysokościomierzem czy pomiarem temperatury, a także możliwością podpięcia czujnika kadencji, prędkości, sterowania światłami czy Varia Vision. Podstawowe to są Forerunnery 10 czy 25. Nie wiem też, co mogłabym chcieć od niego więcej. No dobra, wiem - pomiaru tętna podczas pływania, ale o ile mi wiadomo, to nie jest wina modelu, tylko ogólnie pomiaru tętna pod wodą. Choć w sumie szkoda - miałam kiedyś najbardziej podstawowy pulsometr Polara i bez problemu łączył, tyle że właśnie nie był to ANT, tylko jakieś połączenie radiowe, jak to w starych pulsometrach.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Witam serdecznie.

@Elle : Mam pytanie o Lezyne Super GPS w połączeniu z Cadence Speed Flow Sensor. Czy to cudo obsługuje więcej niż jeden rower? Ma jakieś profile dla rowerów? Czy da się na dwóch rowerach zamontować dwa zestawy czujników prędkość oraz kadencji i w jakiś prosty sposób przełączyć komputerek z jednego bajka na drugi?

Pozdrawiam,
Sebastian

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gunders napisał:

Witam serdecznie.

@Elle : Mam pytanie o Lezyne Super GPS w połączeniu z Cadence Speed Flow Sensor. Czy to cudo obsługuje więcej niż jeden rower? Ma jakieś profile dla rowerów? Czy da się na dwóch rowerach zamontować dwa zestawy czujników prędkość oraz kadencji i w jakiś prosty sposób przełączyć komputerek z jednego bajka na drugi?

Pozdrawiam,
Sebastian

 

Tak na logikę każdy czujnik jest z osobna sparowany więc jak siadasz na rower A to parują się tylko jego czujniki (bo rower B jest daleko i licznik nie może ich odnaleźć), jeśli wsiadasz na rower B to analogicznie licznik nie znajdzie w pobliżu czujników z roweru A.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gunders napisał:

Logika nie ma nic do rzeczy. Musisz przełączyć konfigurację w liczniku na drugi rower - za tym idzie konfiguracja sparowanych czujników i np. rozmiar koła.

Znalazłem w sieci instrukcję i doczytałem, że obsługuje do 5 profili rowerowych.

 

O żesz byłem pewien, że obwód koła jest przetrzymywany w czujniku prędkości. Na razie jeżdżę bez czujników i przesiadam się jak popadnie między moimi dwiema maszynami.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gunders napisał:

@thalcave Szczegółowo się nie wczytywałem, sprawdzam tylko, czy posiada to czego oczekuję od nowego licznika ? Rozumiem, że masz i używasz Lezyne Super GPS. Jesteś zadowolony? 

 

Nie. Chciałem kupić Lezyne Mega XL ale ponieważ w tamtym czasie był problem z dostępnością zainteresowałem się Wahoo Elemnt Bolt. I po przeczytaniu wielu recenzji i opinii użytkowników zdecydowałem się na to rządzenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...