Skocz do zawartości

Nowa szosa, zaczynam poszukiwania :)


Rekomendowane odpowiedzi

A Ty jakiego roweru szukasz? Bo już zgubiłem się w tym wątku.

Kończę pewne kwestie w pracy, bo bym nic nie zrobił jakbym miał nowy rower do zabawy i najwyżej założę oddzielny wątek jak się nie będę mógł zdecydować, to sobie znowu pospamujemy :)

 

Gratuluję autorowi wątku zakupu. Daj znać potem jakie wrażenia itd... :)

Odnośnik do komentarza

Krzychuwu, Elle rozumiem was. Ale mam na myśli, że na różnych modelach czy rodzajach pojeździliście i macie porównanie. Mnie nie stać na takie coś. Teraz zbieram oszczędzam bo nakręciłem, napaliłem się na komputerek rowerowy, Polar dał mi 20% zniżki.  Elle a który z tych najlepiej oceniasz i  czemu nie pasują? No tak to masz trochę zakupów. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o komputerki rowerowe to ja mam chęć na Wahoo, ale to kolejny tysiąc do wydania :P

 

Wahoo może obietywnie ocenić Michał (niet) bo posiada ten mniejszy. Ja ostatnio oglądałem ten większy reklamowany jako konkurencja do Garmina z mapami. Nie jest to żadna konkurencja do niego. Rozdzielczość jest bardzo kiepska, nie ma nazw ulic i nic z sensem z jego poziomu nie zrobisz. Mój następny Garmin to raczej będzie model 1000. A następny młodego raczej 520.

Odnośnik do komentarza

wahoo element bolt po 3 wycieczkach ponad 100km miał ciągle 35% baterii, spełni Twoje wymagania.

 

poprowadzi po śladzie, testowałem działa super, Mapy wyczyszczone, przez co bardzo wyraźne. Wyswielacz jak z początku wieku, czarno biały dzięki temu wyraźny i energooszczędny.

 

nie umiem powiedzieć ze garmin 520 jest gorszy, bo sam nie miałem, ale wybrałem wahoo bo czytałem wiele opinii ze tak właśnie jest:) nie żałuje zakupu w ogóle. Obsługa bardziej skomplikowanych rzeczy jest przez smartfon, dla mnie super. Bardzo intuicyjna obsługa zarówno aplikacji jak i samego urządzenia. 

 

Jedśli ktoś chce dobrej nawigacji to garmin 1030, czy warto wziać elementa zamiast element bolt? wg mnie nie, wsad jest dokladnie ten sam, mamy tylko wikeszy wyswietlacz i mozliwość pokazania wiecej pól, ale czy 9 pól nie jest wystarczające?

 

jeśli prowadzenie po wczesniej wczytanej trasie ci wystarczy kupuj wahoo element bolt:)

Odnośnik do komentarza

Garmin 1030 jest tak horrendalnie drogi że chyba dla niewielu z nas wchodzi w grę. Można trafić 1000 w dobrej cenie, rzędu 300 Euro albo używkę w dobrym stanie z gwarancją za 1000.

Co do nawigacji to dla mnie ze względu na pesel żaden z tych Wahoo ani mój Edge 800 nie wchodzą już w grę. Ja na tych ekranach niewiele widzę. Muszę mieć większy wyświetlacz o większej rozdzielczości.

Jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach. Mój przyjaciel Cyborg chodzi z Garminem 1000 po górach i mówi że sprawuje się w tym celu dokonale. Trzeba pamiętać że wyświetlanie szlaków ze względu na brak kolorów jest na Wahoo szalenie utrudnione no i nie ma chyba żadnej możliwości modyfikacji zaprojektowanej trasy w drodze. Z pewnością potestuję ale na razie podchodzę z rezerwą. Natomiast dla urządzeń bez nawigacji, ekran monochromatyczny ma duże zalety w postaci czytelności i oszczędności energii.

Odnośnik do komentarza

Nawigacji jako takiej nie potrzebuję, zresztą zawsze mogę odpalić telefon i sprawdzić gdzie się zgubiłem ;) Natomiast prowadzenie po śladzie jak najbardziej. Na dzień dzisiejszy wybór wydaje się być spory, patrząc na wpis Łukasza. Np. taki Bryton Rider 330 w teorii ma wszystko co potrzebne, a kosztuje połowę tego co wahoo czy garmin.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...