Skocz do zawartości

Fotki z Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym


Rekomendowane odpowiedzi

O ile mi wiadomo żadnej afery nie było. Była "afera" medialna i próba przejęcia władzy przez prezesa CCC przez swoich ludzi. Jakby była rzeczywista afera to by były postawione jakieś zrzuty. A takowych nie postawiono. Stracił sponsorów bo minister kumplujący się z właścicielem CCC do tego doprowadzili. Związek jest zadłużony na blisko 10 mln bo inny prezes Walkiewicz narobił tych długów i nikt je latami nie spłacał.

Odnośnik do komentarza

To jest taka sama "afera" jak z Grzegorzem Lato w piłce nożnej. Był krzyk że złodziej, że korupcja. A żadnego zarzutu mu nie postawiono. Chodziło o przejęcie władzy i ukierunkowanie strumienia pieniędzy w pożądaną stronę. Inna sprawa że Boniek jest dobrym prezesem i za jego kadencji piłka bardzo się ruszyła.

 

Banaszek pełnił funkcję społecznie i nie pobierał wynagrodzenia. Miał pełne poparcie środowiska kolarskiego bo wszyscy wiedzieli że złodziejem nie jest.

Odnośnik do komentarza

A tam, wszędzie, gdzie tylko pieniądze, to i bagno. Czyli w każdym sporcie. Teraz 175 lat dostał lekarz reprezentacji USA, Rosjan znów bojkotują w Pjongczangu, Zidane'a, a zwłaszcza Benzemę nie wiadomo jakie siły w Realu jeszcze trzymają, Rodczenkow oskarża Brytyjczyków z Londynu, hiszpańscy sędziowie biją rekordy ślepoty, a ostatnio widziałam, że sterydy dawkują nawet koniom na wyścigach. Niesamowicie mnie intryguje, do jakich przekrętów może dojść w szachach.

Odnośnik do komentarza

Ale to z zasady ;) O, czekaj, przypomniało mi się, że kiedyś była afera, że mają jakieś mikroodbiorniki w uchu i komputer podopowiada im ruch. No, więc wszędzie lewizna i zgnilizna. Nawet na Endomondo (o Stravie nie wspomnę). Wczoraj tak z nudów popatrzyłam sobie na różne rywalizacje. Wygrywa osoba z największą liczbą treningów, rozpoczęto 31 grudnia i nikt z pierwszej piętnastki nie ma poniżej 120 treningów :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...