Skocz do zawartości

centrowanie koła


niet

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem trasę do wątku o wycieczkach, żeby trochę uporządkować;)

 

Elle jak masz Endo to dołącz do rywalizacji i namów najlepiej znajomych, dołożysz swoje przejechane km od lipca, a Warszawianka zrealizuje projekt dla dzieciaków trenujących szermierkę:

 

Akcja trwa do 15.09 dofinansowanie dostają 4 pierwsze ekipy, do trzeciego miejsca nam sporo brakuje, ale jak dołączą do nas kolejni wymiatacze to kto wie:D

Odnośnik do komentarza

To zależy, co nazywamy ręcznym wprowadzaniem - można po prostu importować plik GPX. Hurtowo możliwy jest eksport z Endo do Stravy, w drugą stronę niestety nie - trzeba eksportować każdy ślad GPX, a potem importować do Endo. Dla posiadaczy Garminów jest łatwiej - można połączyć konto Garmin Connect z Endo i wtedy powinno importować treningi (nie mam Garmina, więc nie sprawdzałam).

Odnośnik do komentarza

Hurtowo możliwy jest eksport z Endo do Stravy, w drugą stronę niestety nie.

Tak się Wam tu wtrącę - https://tapiriik.compozwala importować między wieloma serwisami. Trwa to wieki, zwłaszcza za pierwszym razem, ale działa po stronie serwera, więc rozpoczynacie i można komp wyłączyć. Zalicza do różnych rywalizacji na Endo - ja przesyłam z Lezyne do Stravy, a ta strona do innych i różne akcje się ładnie zaliczają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...