Skocz do zawartości

centrowanie koła


niet

Rekomendowane odpowiedzi

5 os grupa, fajna, głównie ja dyktowalem tempo, 3 osoby się trzymały na resztę co jakiś czas czekaliśmy. 120km zrobiłem, średnia wyszła 20. Sam pojechał bym szybciej, ale było fajnie. Pierwsza setka w życiu, a dzięki tempu, mógłbym jeszcze jechać, oczywiście jakbym koła na 5km przed domem nie rozwalił. No i od kabaty super trasa, tylko koniecznie rano trzeba ruszyć bo później sporo pieszych i rowerow. Powtórzę tę trasę jeszcze raz, ale sam.

Odnośnik do komentarza

To mój bardzo dobry kumpel. On lubi takie wyprawy trekkingowe. Gramy razem od wielu lat w tenisa. Nasze dzieci ze sobą trenowały. Jego młody jest w tej chwili czołowym warszawskim młodzikiem. A mój uciekł w kolarstwo. Czasem się z Witkiem przejedziemy lajtowo po pracy, czasem pojedzie z naszą grupą ale nasze tempo mu nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza

Na mnie też narzekał;) na niego czekaliśmy glownie;D Mimo że namawiał nas żeby go zostawić, że da rade sam. Jego grupa do Czerska ruszyła 15 min przed nami, jechała najkrótsza droga, a dojechał jak my po pół godzinnym leżenia na trawie dziedzińcu zamku wychodzilismy. Mimo iż trochę narzekał to chciał dalej jechać z nami;) przede wszystkim było miło i nie aż tak STRASZNIE wolno. Dzień później jechała druga tura. Śr prędkość 16km/h i tego juz bym chyba nie zdzierzyl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...