Skocz do zawartości

Specialized Chisel, nowy aluminiowy, wyścigowy HT


Rekomendowane odpowiedzi

Tak swoją drogą Spec robi wyprzedaż. Z rzeczy które mogę polecić:

Tanie buty:
Buty MTB Recon 1.0 (specialized.com)

Drogie ale świetne buty:
S-Works Vent EVO Gravel Shoes (specialized.com)

Tanie opony, używam na przód zimą, w błocie i piachu też bardzo dobrze trzyma. GRID jest wzmocniona z wkładką antyprzebiciową po bokach.
Purgatory GRID 2Bliss Ready T7 (specialized.com)
Purgatory CONTROL 2Bliss Ready T5 (specialized.com)

 

Odnośnik do komentarza

To są koła na piastach Formula. Dają je do wielu rowerów, głównie amerykańskich. Wystawiłem za 600, stały pół roku na OLX i grupach i poszły za 500. Więc wiele więcej bym nie oczekiwał. Moje były ze 100 gramów cięższe. Ale to nie ma istotnego znaczenia. Na pewno jest to dobry upgrade dla tych co mają rowery takie jak Rockrider XC 100 albo EXPL 540 a takich na tej grupie jest mnóstwo. Za te same 500 kupiłem używane Fulcrum Red Metal 500. Tak chodzą przeciętne używki. Kupa ludzi wystawia też koła Roval Control ściągnięte ze Speca Epica. To są raczej te same koła na tych samych piastach. Wystaw za 600, jak ktoś kupi za 500 to puszczaj. A te DT XR 1700 za 300 Euro od razu bym brał póki są. To bardzo dobry deal.

Tu masz przykład z oponami, tarczami i kasetą za 900:
Kola Roval 29 boost nowe Wałbrzych • OLX.pl

Tu gołe za 600:
Koła MTB 29 25mm wew. boost Specialized Roval Gorzów Wielkopolski • OLX.pl

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jajacek napisał(a):

Tu masz przykład z oponami, tarczami i kasetą za 900:
Kola Roval 29 boost nowe Wałbrzych • OLX.pl

W opisie jest bez kasety 🙂

Ale ok - widzę już mniej więcej za ile i jakby co to jak szukać. Dzięki za pomoc.

 

Jeszcze się łamię z tymi kołami na fahrrad.de bo jeszcze nigdy nie korzystałem z pośrednika i nie wiem z jakim to się ryzkiem wiąże. 😞

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.01.2024 o 14:43, jajacek napisał(a):

To są koła na piastach Formula. Dają je do wielu rowerów, głównie amerykańskich. Wystawiłem za 600, stały pół roku na OLX i grupach i poszły za 500. Więc wiele więcej bym nie oczekiwał. Moje były ze 100 gramów cięższe. Ale to nie ma istotnego znaczenia. Na pewno jest to dobry upgrade dla tych co mają rowery takie jak Rockrider XC 100 albo EXPL 540 a takich na tej grupie jest mnóstwo. Za te same 500 kupiłem używane Fulcrum Red Metal 500. Tak chodzą przeciętne używki. Kupa ludzi wystawia też koła Roval Control ściągnięte ze Speca Epica. To są raczej te same koła na tych samych piastach. Wystaw za 600, jak ktoś kupi za 500 to puszczaj. A te DT XR 1700 za 300 Euro od razu bym brał póki są. To bardzo dobry deal.

Tu masz przykład z oponami, tarczami i kasetą za 900:
Kola Roval 29 boost nowe Wałbrzych • OLX.pl

Tu gołe za 600:
Koła MTB 29 25mm wew. boost Specialized Roval Gorzów Wielkopolski • OLX.pl

To nie są piasty formula, tylko Bear Pawls. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...